1994'te yapılan şeyden ak parti'yi sorumlu tutmak

az önce facebook da anasayfa da gördüğüm ve gördükden sonra dumur olmama sebep veren durum .

bunu yapan tipik kemalist kafalılar efendim , girip profillere baksanız öyle görürsünüz.

video nun adı paylaşımda ' alın size ak parti.... atatürk 'ü seven paylassın ' dır. şimdi 2001 yılında kurulan partiyle 1994 yılında çekilmiş video arasında ne alaka var be 7 yıl arayı birbirine tiptirik şekilde bağlayan kemalist .

zırvalamayı kes artık eleştireceksen adam akıllı eleştirde seni bir halt sanalım , yok beremeyeceğim diyorsan bir ömür boyu sus.

biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar diye boşa dememişler ama bu aslında sizin zihniyete ' cuk ' diye oturuyor sanki birileri bunu sizin için söylemiş.

ha bunu yapanda daha 1991 li biri anlamazda şu an beyni o kadar körpe ki ailesinin demeleriyle ve çevre etkisiyle hemen bir yöne kayabilir , gerçi kaymışta biraz beynini çalıştırsa alaka kurup ne alakası var lan biri 1994 de çekilmiş biri 2001 de kurulmuş alaka olamaz demeliydi ama nerdeeeeeeeeeeeee ?dip not : bu video yu paylaşının profilinde elhamdülillah müslümanım ve Allah , mekke kabe , kuran i kerim sayfaları var belki sende nasıl alaka kurdun diyebilirsiniz ama var aralarında bir alaka işte.

dip not : gelecekde sınıf arkadaşım olacak insan bu. acı ama gerçek.
devamını gör...
türk siyasetinin ritüellerindendir...mesela tayyip erdoğan'ın sağcılaştıktan sonra hükümet başkanı olarak elinde ismet inölü türk parasıyla baykal'a giydirmesi gibi.

ha bir de tayyip erdoğan'ın akp'yle beraber tertemiz bir şekilde gökten zembille indiğini sanan tanım yazarı kardeşime selam.

bu hep böyledir.kasmana gerek yok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar