2 haziran 2019 pazar dünya sözlük hanımlar iftarı

selamlar dünya sözlük yazarları,
dünya sözlük hanımlarıyla iftar yapalım, bayramlaşalım diye bir buluşalım dedik. 2019 ramazanını zirvesiz kapatamazdık. şereflendirmek isteyen, güzelleştirmek isteyen hanım yazarları bu tatlı, şahane, kıskanılacak iftarımıza bekliyoruz. tarih belli, yeri katılımcılarımızla aramızda belirleyeceğiz. istanbul'un güzelliğinde olacağı kesin bilgi, yayalım.
sevgiler...
devamını gör...
yer belli edilirse torpillerle ve kız kaçıranlarla küçük çaplı bir terör saldırısı düzenleyebileceğim zirvedir. yalnız dayak yemekten de korkuyorum, dayakla açılan oruç çok hoş olmuyor.

edit: zirve saldırısına destekler artmaya başladı, bir kaç ucu sivri olmayan mızrak da getirmeyi planlıyorum artık.

(bkz: 2 haziran 2019 pazar başarısız iftar baskını)

afiyet olsunlu tanım...
devamını gör...
ıstanbul'u bir kazanayım, şu iftar zirvesine geleyim diye 3 senedir hayal kuruyordum, bu sene istanbulu kazandim geldim, derslerin bitip memlekete döndüğüm tarihe zirve koymuşsunuz tşk.
sevgilerimi ilettiğim zirve.
devamını gör...
osas'a planlarında tam destek verdiğim etkinlik olmasının yanı sıra, sözlükteki kadınların sıralı tam listesine de bu sayede ulaşacağımı umut ediyorum.şu anda peşin satan esnaf gibi bir keyiflendim.*
devamını gör...
yemin ediom sozluk hanimefendileri sozlugu ayakta tutuyor resmen illa kadin eli degecek bir yere
daha onceki tanimlarda soyledik bir yerde kadin varsa orada medeniyet, beseriyet gibi her turlu olumlu kavram vardir.
2018 ramazan zirvesi yapamayan sozluk yonetimi bu beceriksizligini 2019 yilinda da surdurerek birşey yapamamak, basaramamaktaki basarisini bu senede surduruyor.
neyseki kadinlar varda bunlar kendi aralarinda etkilesimde bulunarak sozlugun sanal ortam olmadigini dostluk vs yeri oldugunu bizlere gosteriyor.
bizim erkekler kimse gelmesin diye yalandan derin zirve adi altinda martilara jelibon festivali duzenleyip o toplaşma bittikten sonra gelip burada bla bla bla bla bla bla yapiyor.
buradan ablalarimiza bacilarimiza ve hani belki mustakbel es adaylarimiza sevgimizi saygimizi iletip organize olma isini sozlugun erkeklerine de ogretmelerini istiyorum.
bakin bu erkeklerden umidi kesmeyin kesinlikle bunlar egitilip topluma kazandirilabilir en olmadi alin besleyin sevgili bayanlar bu erkekler baktiniz bisey olmuyor kurbanda 7 hisseli okuze girersiniz.
devamını gör...
zirve yerini merak eden arkadaşlar için hesap numaramı iletebilirim. maksat dünya sözlük su kuyusu ve yetim giydirme gibi kampanyalara maddi destek sağlanması. *
devamını gör...
hanımlar işi biliyor,
bayram temizliğinden / hazırlıklarından kaytaracaklar. arefe öncesine zirve mi konur. yapacaksanız ramazanın ilk günlerine koyun ki, daha sonraki günlerde sıkışmayasınız.
devamını gör...
beni de yazmanızı rica ediciğim. zira ramazan’ı muhteşem bir finalle uğurlayacağımız bir zirve olacakmış gibi hissediyorum. kim düşündüyse Allah ondan razı olsun... *
ramazan’ın bütün feyiz ve bereketini yakinen hissedeceğimiz bir zirve olmasını umuyorum. güzel haberler*, iç açıcı muhabbetler ve tabii ki muhteşem iftar yemekleri...

not: özellikle bir önceki zirveye gelemeyip “bir dahakine inşallah” diyenlerle bu defa tanışabilmeyi çok istiyorum.
devamını gör...
ilk kez bir sözlüğün bu denli katılmak istediğim zirvesi/iftarı olurken , katılamayıp keşke olsaydım dedirtecek bir programı olduğu kesindir.

şimdiden afiyet şeker, bol muhabbet olsun.
darısı bir dahakine inşallah.
devamını gör...
evropa yakasında olursa katılabilirim. * program akışı şöyle devam edecek cartoonpiyerle huzura doğru, cartoonpiyerle sahura doğru, cartoonpiyerle namaza doğru, kapanış. tşk öd.
devamını gör...
yemekteyiz programındaki bir rekabete tanıklık edecek zirve. benim böreğim senin sarmadan güzel olmuş. hem yapraklar hafif sarmıştı o yüzden sana eksini verdim bacım gibi replik ve kavga beklediğim zirve.* neyse şaka bi yana sözlük adına güzel aktivite. Allah kabul etsin..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar