20 kasım 2020 as monaco paris saint germain maçı

başlama saati 23:00 olan maç. avrupa kupası öncesinde yapılan göz boyama para kazanma hırsı bitmemiş uefa patronlarının salladığı uluslar ligi saçmalığından bir süre daha kurtulmamızın peşine ilaç gibi gelen maç. monaco baskın bu arada. 0-0 devam ediyor.

11'ler

monaco: v. mannone, f. ballo, a. disasi, b. badiashile, c. matsima, a. tchouaméni, gelson martins, y. fofana, s. diop, w. geubbels, k. volland

paris: k. navas, p. kimpembe, l. kurzawa, a. diallo, c. dagba, á. di maría, rafinha, danilo pereira, pablo sarabia, k. mbappe, m. kean
devamını gör...
monaco'nun 0-2'den 3-2'ye getirip kazandığı karşılaşma. kovaç'ın çalışkan bir adam olduğunu düşünüyorum. birden bire çok yüksek bir seviye yerine (bayern), ortalarda biraz pişip sonrasında yukarı çıkmasını temenni ederdim ama o gelen şansı kullanmak istedi. eh bayern ve alman milli takımının demirbaşlarını kestikten sonra biletini de almış oldu. neyse bakalım monaco macerası nasıl devam edecek.
devamını gör...
izlemeye değer bulmadığım fransa ligi maçlarından sadece birisi. son yıllarda futbola olan ilgim çok ama çok azalıyor çok şükür. bu zaafımı yenmeyi amaçlıyordum zaten yıllardır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar