ulan nasıl ifade edeceğimi bulamadım baya uzun başlık oldu ama ısın özeti su: 20 yıldır (yapılan güzel her şey icin teşekkürler) yenmeyen halt, olmayan yolsuzluk, usulsüzlük peskes vs her şey vardı ama birkaç haber kanalı dışında kimse tenezzül edip bunları konuşmadı yazmadı (veya yazamadı) ancak ne hikmetse ekrem geçer geçmez dunyanin kara haberi rezil haberi çıkıyor. bakın bu tarz eleştirel ve saldırgan haberler oldukça iyi zira muhatabını zinde tutar daha akıllı ve stratejik başarılı olma yoluna iter. maalesef bizdeki maksat tamamen emmeli gömmeli ve zinhar samimiyetsiz! ulan su yapılan eleştirinin onda birini bakın onda birini diyorum kendilerine kendi içindekiler kendi bünyesine yapsaydı çok daha güzel yerde olurdu ülke.

velhasıl kelam mevzu nihai olarak

maksat üzüm yemek değil bağcıyı dovmek.
devamını gör...
boş işler ile uğraşmayıp göğüslediği işi yapsa bunların hiç biri olmaz ekrem imamoğlu kendini eleştiri yapılacak işler peşinde. bakın ismek var ne alıp veremediği var ismek le bilmem senelerdir memnuniyetini dile getirenler özellikle bu sene için son sene hiç iyi olmadı diyorlar. hizmet araçlarına israf diyerek uğraşacağına önce vaatlerini yerine getirmeye çalışsın. kendi kendini rezil ediyor israf araç diyor bi bakıyorum kendisi ilçe belediye başkanı iken 290 a yakın araç kiralıyor!! bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. ıbb logosunu lgbt renkleri ile donatıyor. gotune mı batıyordu afedersiniz cami logosu? amaç ne amaç? böyle belediyecilik olmaz. ise başlar başlamaz tatil yapan işçi gördünüz mü siz? sana tatil yapma hakkın yok diyen yok ki!! yahu bi haketmek denilen şey vardır. hadi onu da geçtim ne işin var diyarbakırda hdp belediyesinde bunlar boş iş boş belediyecilik böyle değil.
devamını gör...
altı boş tespit. gayet de ibb yi eleştiren birçok haber yapılıyordu. özellikle ne zaman aşırı yağmur yağsa ne zaman kar yağsa millet ibb ye saydırıyordu yapılan hizmetler eleştiriliyordu.

şimdi sıkıntılı durum ibb hizmet etmeyi bırakmış dalavere peşinde koşuyor. keşke birşey yapsa da o eleştirilse.
devamını gör...
öncelikle yiyin birbirinizi. bu mazlum garip milletin yakasından düşün. ilave olarak; kötüyü kötü ile savunmak ayrı saçmalıktır. hadi bunu geçelim, peki biri diğerinden daha fazla kötülük yapmışsa, diğeri daha az kötülük yapmış diye "masum" dememiz mi lazım?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar