2015 lgbt onur yürüyüşü

oldukça tehlikeli ve sıkıntılı bulduğum bir problemin, türkiye'de gitgide ayyuka çıkmasıyla, kendisini göstermiş nümayişlerin yapılan ikincisi veya üçüncüsüydü. eşcinselliğin kendisinin uzun yıllardan beri lobisini oluşturduğu ve dünyanın teknolojik anlamda gelişmiş toplumlarında bu lobiyi karşıya almanın, ateşle oynamak olduğunu biliyoruz. türkiye'deki lgbti fertlerin de sanayi toplumlarındaki arkadaşlarınını yolunu üzleyerek, oldukça agresif ve inatçı bir politikayla, mevcut bazı parti ve sivil toplum örgütlerini de arkalarına alarak lgbt olmayı, onur (şeref) mefhumuyla birleştirerek lanse etmeleri beni oldukça rahatsız ediyor.

malum bu platformda kahir ekseriyetle müslüman yazarlar bulunmakta. dinin, lgbti olmaya biçtiği bedel gayet açık. önümüzde lut kavmiyle ilgili anlatılanlar, akibetleri herkesin malumu. üstelik bu durumdan rahatsız olmak için ayrıca dindar olmaya bile gerek yok. tüm bu rezilliklerin, sanki matah bir şeymiş gibi lanse edilerek, acaip kılıklı sapkınlar güruhunun sokaklarda alenen göğsünü gere gere gezmesi benim esas tehlike olarak gördüğüm kısım. haramın helal kabul edilmesi yetmiyormuş gibi bir de buna saygı duyulmasının beklenmesi, bir ahir zaman alameti olarak önümüzde durmakta. böyle bir duruma karşı da sessiz kalmak müslümana yakışan birşey değil. aklıma 17 ağustos depreminden belki bir ay kadar önce yaşanan devasa güneş tutulması geliyor. samanyolu kanalında, deliliği sonradan tescillenmiş bir gitaristi çıkarıp, tutulma esnasında güneşe karşı elektro gitar çaldırmışlardı, tabi afet bununla ilişkilendirmiyorum ancak Allah'ın ayetleri sayılacak tabiat hadiseleri karşısında müslümanca davranması beklenen kişilerin, gereğini yapmaması, felakete sebep olabilirken, belki birkaç kişinin yapılması gerekeni ifa etmesi, bizi felaketten kurtarır.
devamını gör...
eşcinselliğe saygı duymuyorum. ve şiddetli bir dille karşı çıkıyorum var mı kardeşim itirazı olan?

her fırsatta "natüralist" ilkelerden bahseden adamlar konu eşcinselliğe gelince neden "anti-natüralist" bir tavır takınıyorlar merak ediyorum doğrusu. merak ediyorum zira, eşcinsellik natürel bir durum değil, doğaya aykırı bir durumdur. illa doğa yasalarından bahsedeceksek, buyurun bahsedelim.

tanım : türkiye ibnelerinin cem'i.
devamını gör...
--- alıntı ---

"ben, rabbimden, benim ümmetimi helâk etmemesini istedim. rabbim benim bu duamı kabul buyurdu. dedi ki: 'onların helâki kendi aralarında olacaktır. günah işledikleri zaman ben onları birbirine düşürecek ve vurduracağım.' ben bunun da kalkmasını diledim; ama rabbim bunu kaldırmadı.

--- alıntı ---
devamını gör...
rezalet değildir de nedir? ecdadın ayaklarının değdiği topraklarda yapılan bu rezillik gelecek nesiller adına bir utançtır. 3 aylarla dalga geçen pankartlar hazırlamışlar bir de. gönülleri titremedimi merak ediyorum. hiç bir şekilde tölere edilemez bu yapılanlar. hosgörü kendini bu olayda rafa kaldırmıştır. Allahu alem hesabı görendir.
devamını gör...
eşcinsellik cinsel tercih değil bildiğin sapıklıktır.hatta tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlıktıhttp://r.ne var ki günümüzde kişilerin özgürlükleri kılıfıyla normalleşmeye başlamış kendisiyle asla bağdaşmayan onur yürüyüşü altında taraftar toplama etkinlikleri düzenlenir olmuş.
erkek erkek gibi yetiştirilmeli hanımlarsa fıtratı gereği hanım gibi yetiştirilmeli.
devamını gör...
diyelim ki bu ibneler islam karşıtı ve bizi yumuşak karnımızdan vurmayı hedefliyor, hadi biz de eski ahit'e bi göz atalım, hristiyan alemi olaya nasıl bakıyor görelim:

(genesis 19: 24/25)

"igitur dominus pluit super sodomam et gomorram sulphur et ignem a domino de caelo
et subvertit civitates has et omnem circa regionem universos habitatores urbium et cuncta terrae virentia"

anlamı:
"sonra tanrı, cennetten sodom ile gomore üzerine alev ve duman yağdırdı
ve o, iki şehre birden yıkım getirdi; bütün toprağı, insanları ve tüm yeşilliklerine kadar"

burada bahsedilen sodom ve gomore kuran-ı kerim de âd ve semûd kavimleri olarak geçer ki lut aleyhisselamın kavimleridir. fiili livatadan dolayı cenabı hak bu iki şehre kıyameti yaşatmıştır.

yani olayın salt islamla alakası yok, tüm dinlerde bunun cezası aynıdır. haydi hayırlı tıraşlar.

devamını gör...
lût'u da (peygamber olarak) gönderdik. kavmine dedi ki: "sizden önce âlemlerden hiç birinin yapmadığı fuhuşu mu yapıyor sunuz? çünkü siz kadınları bırakıp da şehvetle erkeklere gidiyorsunuz. belki de siz haddi aşan bir kavimsiniz. (araf suresi 80-81)

biz lût'a da bir hüküm, bir ilim verdik. onu çirkin işler işleyen kasabadan kurtardık. doğrusu onlar kötü, fasık bir kavimdi.(enbiya,74)

lût'u da (peygamber olarak kavmine gönderdik). o, kavmine şöyle demişti: "göz göre göre hala o hayasızlığı yapacak mısınız?"
siz ille de kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşacak mısınız? doğrusu siz beyinsizlikte devam edegelen bir kavimsiniz!"(neml,54-55)
devamını gör...

bunların kim olduğu ne olduğu hakkında fikri olan var mı?
neyin nesiler?
neciler?
başlarına bez geçirilmiş birer figüran mı yoksa gerçekten örtülü iki abla mı?
devamını gör...
ya yokluktan, ya çokluktan şaşıranların yürüyüşüdür. yani onurla alakasını anlayamadım. ama bir de anlamadığım şu:

bu organizde
1-lezbiyen var
2-gay var
3-çift taraflı çalışan var
4-çift cinsiyetli olan var

yani abiler, bizim malesef kanayan yaramız, hayat kadınları yok. ciddiyim, genelevlerde çalışmak zorunda bırakılanların esamisi okunmuyor. yahu biz yakın geçmişe kadar bu kadınları bu batakhanelerden kurtarmak için çalışacağız kardeşler diye toplantılar yapan bir millettik. bu batakhaneleri kurutalım diyen insanlardık.

bak bugün işin sefaleti,zorbalığı unutulmuş, cinselliği keyfe keder yaşayanların derdine düşmüşüz. yani gerçekten devir mi değişiyor, biz geriden mi geliyoruz, yoksa hepimizin aynı anda oruç kafasına mı vurdu; bilemiyorum.

hasılı keyfinden kuduranın peşine düşüp mazlumu unuttuk her yerde ve her zaman olduğu gibi.

Allah sonumuzu hayretsin.
devamını gör...
aşk,onur,özgürlük gibi afilli kelimeler kullanarak günahlarını meşrulaştırmaya çalışanların düzenlediği yürüyüş.
devamını gör...
hayatına travesti şartlarına yakın halde devam eden birisi olarak ilk başlarda çok sevindiğim, sonrasında ise bazı söylemlerden dolayı üzüldüğüm yürüyüş oldu. insanlardan saygı bekleyenlerin bu denli saygısızlık etmeleri gerçekten üzdü.
devamını gör...
insan olma onurunun ayaklar altına alındığı bir yürüyüştür ve aynı zamanda eşref-i mahlukatın esfeli safiline düşmüş halidir.
devamını gör...
bu ülkenin bu hale gelene kadar ki sürecini iyi değerlendirmek lazım. pandora nın kutusu açılıyor, kaynayan kazanın buharı damlacık olup dökülüyor. kulak tıkamanın, duyarsızlığın,göz yummanın bedelini ödüyor şimdi türk halkı…her şeyin bir bedeli var. bunun bedelini ödeyecek türkiye. suriye ödediği gibi. sosyoloji, tarih ve psikoloji bilmemenin bedeli belkide. belkide bunları sadece türk varlığına; seçkinlere; sunni-hanefi çizgisine kısacası tej tipçiliğe armağan etmenin bedelidir.
devamını gör...
dikkatlerimizi günahtan günahkara çekmemesi gereken yürüyüştür.

devamını gör...
saygısızlık yaparak saygı kazanmaya çalışan ahlaki çöküntünün hat safhada olduğu topluluğun yürüyüşüdür.
devamını gör...
[araf(7)/80-84]

[hud(11)/ 74-83]

[hicr (15)/ 57-77]

[şuara (26)/160-175]

[neml (27)/ 54-58]

[ankebut (29)/28-35]

[saffat(37)/133-138]

[kaf(51)/31-37]

[necm (53)/ 49-54]

[kamer (54)/ 33-39]

[tahrim (66)/10]


rabbimin sözleri varken bana yorum düşmeyen iğrençliktir


http://www.yaklasansaat.com...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar