2019

mhp'nin kuruluşunun 50. yılı.

20+19=39

2'nin yanındaki 0'ı at, 0'ın yanındaki 1 zaten tipten kaybediyor, kaldı mı 2'yle 9. topla onu, 11.

39+11= 50.

2019 seçimlerinde mhp iktidar, bahçeli cumhurbaşkanı.

hadi şimdi dağılalım..

devamını gör...
hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyorum. şu 2018 in bir hayrını görmedik bari 2019 un hayrını görelim. mutlu sağlıklı ve güzel bir yıl olsun. iş arayanlar iş eş arayanlar eş bulsun. okullar bitsin paralar cebe girsin. *
devamını gör...
ben senelerdir iyi bir yıl geçirmiyorum. umarım 2019 öncelikle sağlık sıhhat hayırlısı ile iş,eş ,para diye silsile sıralanıp gider. herkesin istediği gibi bir yıl geçmesi dileğiyle.
devamını gör...
hesaplar kitaplar vakıflar dernekler maaşlar aşklar işler geçmişler gelecekler paralar paralar arabalar evler evlatlar kitaplar diplomalar prestijin unvanın ikbalin dostlukların düşmanlıkların hevesin hayalin ve nefretin olacağı bir yıl...
devamını gör...
her an her şey olabilecek bir yıl. başımıza ne gelirse sürpriz olacak. evet doğru ortalama laflarla konuşuyorum belki ama. yazacak da çok şey yok açıkçası. bekleyelim, görelim.
şans getirsin.
devamını gör...
bana mesaj veriyor. bak bir yaşına daha girdin diye. sahi gocadık. 2019 dan umudum var her yeni yıl gibi. hedef 2019 yazı. bir ukrayna seyahati düşünüyordum hazır vize pasaport kalkmışken ama görünen o ki olaylar olaylar. galiba rotamızı asya ya çeviricez.
devamını gör...
hiçbir beklentimin olmadığı yıl yazarken bile otomatik olarak beklenti içine girdiğim yıl. hiç beklentisizlik diye bi olayın olması şahsım adına çok zor.. zira hep bı planlar proceler bunu düzeltsem iyi olur, şunu şöyle yapsam iyi olur kafasında bı insan olarak beklenti benim anam babam olmuş. ya da ben beklentilerimin köpeği olmuşum.. don't know where's my mind lol.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar