2020 avrupa futbol şampiyonası f grubu

daha önce avrupa şampiyonluğu yaşamış üç büyük takımın düştüğü gruptur. ölüm grubu isminin yakışacağı gruptur. hatta ve hatta playofflardan gelecek olan takım için kabir azabı grubu da diyebiliriz. şimdiden heyecan yaratan gruptur.

devamını gör...
bilhassa son yirmi yılda dünya futbolunun önde gelen ekollerinden üçünü oluşturan ve yıldız yetiştirme bakımından avrupa'da öne çıkan almanya, portekiz, fransa takımlarının yer aldığı gruptur. gruba katılacak son takım, play-off turuna kalan dört takımın kendi aralarında didişmeleri sonrasında belli olacaktır ki bu noktada en büyük aday izlanda'dır. o da katılırsa, grup hepten ''ölümlerden ölüm beğen'' grubu haline gelecektir.
devamını gör...
güzel maçlar izleyebileceğimiz bir grup. iyi ki birinci torbaya ukrayna ikinci torbaya fransa'nın düşmesi gibi şeyler oluyor. almanya ve fransa'yı da hiç sevmem zaten, biri elensin gitsin, ama arada portekiz harcanır gibi.
devamını gör...
gözüme direkt almanya' nın iliştiği grup.
eğer almanlar, alman gibi oynarsa hepsini perişan eder yazıyorum buraya. bu adamlar futboldaki seviyeyi 2014 dünya kupasında arşa çıkararak tamamladı.

şu an istedikleri düzeyde değiller. ancak disiplin denince bu adamlar akla gelince o zamana kadar da hiç de eskisi gibi olmazlar gibi bir durum yok.
favorim alamanya' dır aga.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar