arkadaşlar selamlar yeniden; 22 eylül 2013 tarihinde eyüp'te düzenlemeyi düşündüğümüz kermes için eyüp belediyesiyle yaklaşık 10 gündür irtibat halindeyiz.beyaz masadan, kültür müdürlüğünden, başkan yardımcılığından görüşmediğimiz kimse kaldı mı bilmiyorum. yapılan görüşmelerde her şey olumlu/ süpersiniz/ çok güzel gibi tepkiler alırken salı günü öğleden önce cep telefonuma gelen aramada '' kermes için yardımcı olamayacaklarını '' söylediler.

bunun üzerine daha önceden de ihh ile görüşüyorduk ve salı günü öğleden sonra da onlarla randevumuz vardı.o gün oraya gittik, durumumuzu arz ettik. Allah razı olsun çok ilgilendiler bizimle. bizim için izin kağıdı hazırladılar fatih belediyesine. dün teslim ettik, yarın veya bugün haber verecekler inşallah.

şu iki yerden birisi olacak inşallah:
1. fatih camii türbe kapısı
2. fatih camii cenaze çıkışı kapısı

yani Allah ın izniyle kermesimiz iptal değil. öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz bu hayır işini.bu sebeplerden ötürü yer değişikliği olmuştur bilginize..

pizzam adresine teslim edecek arkadaşlar yine teslimatı oraya yapabilirler, ben oradan aldıracağım gelen kolileri.

anlayışınız için teşekkür ederim, anlayış göstermek istemeyenler eliniz ağır olmasın e mi?

bismillahirrahmanirrahim ve kaydet butonu.
devamını gör...
çıkan her türlü zorluğa aksiliğe rağmen bu kardeşlerimizin azmiyle gerçekleşecek kermes. rabbim razı olsun emek verenlerden. eminim çok feyizli, maneviyat dolu bir kermes olacak. tabi oldukça güzel bir meblağ toplanacak inanıyorum. böylece yetim çocuklarımız mutlu olacak ve bizler de bu mutluluğun vesileleri olacağız...
devamını gör...
Allah emeği geçen herkesden razı olsun. küçük bir bebe ile koşturmanın stresini pek anlayan olmaz. hele ki bu bir yardımlaşma organizasyonu ise, Allah aziyade kardeşimize iki cihan ferahlığı versin inş.
devamını gör...
bayram öncesi çok işe yarayacak kermestir. Allah katılanlardan, düzenleyenlerden , destek olanlardan ve hatta destek olmayı isteyenlerden razı olsun.
devamını gör...
eyüp teslimatları için;
eyüpsultan bulvarı no:69/a pizzam.

fatih teslimatları için;
fatih camiine çok yakın olan ihh binası. ihh ya teslim edecek arkadaşlar paket üzerine cogito sözlük yazarlarsa oradaki işimiz kolaylaşmış olacak.
devamını gör...
fatih belediyesinden beklediğimiz cevap geldi az evvel.
bizim de istediğimiz yer olan ''fatih camii cenaze çıkışı kapısı'' için izin verildi. hepimize hayırlı olsun.

tarih: 22 eylül 2013 pazar 10:00- 21:00 arası
yer: fatih camii cenaze çıkışı kapısı
devamını gör...
facebook'ta mütedeyyin yazarların sayfalarında paylaşılsa güzel olacak bir etkinlik sayfasına sahip kermesimiz. hadi, pamuk parmaklar klavyelere, pamuk eller yerini biliyordur zaten.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar