bir belediyeyi kazandılar diye cesaretlenen kafirlerin yaptığı şey. başkanlığı kazansalar ne yaparlar sen hesapla. demin yolda gelirken de kutlama yapan bir grup bana bir şeyler bağırdı. belki yakında olsam sataşacaklardı.
devamını gör...
bu tür olayları biz gezi olaylarında gördük.
yani türkçesi "biz bu filmi daha evvel izledik"
gezi olaylarında elinde pala ile saldıranları da biliyoruz abdulhamit hanın ermeniler ve davulcuları birbirine kıs kıslaması gibi bugun kalabalık arasına giren akpliler yaptığı taşkınlıkla siyasal islama karşı kazanılan zaferi gölgelemeye çalışıyor.
kaybettiniz ağlamanın faydası yok.
devamını gör...
"bugün pek çok insanın ak parti'li olmasında, dini öcü gibi gösteren zihniyetten başka pay sahibi yok."

tabi biz bunu, dini öcü gibi gösteren insanlara saldırmak için bir bahane olarak kullanmıyoruz. vicdan sahibi olmak bunu gerektirir çünkü. saldırıları, politik birtakım açıklamalarla aklamayı değil.
devamını gör...
tayyip erdoğan muhalefeti bile dizayn etti bu ülkede.

chp adayı, ekrem imamoğlu, o bile "kadın erkek ayrı havuzlarda, belediyede alkol yok" vaatleriyle bu seçimi kazandı.

özetle, artık bu tarz mağduriyetlerle memlekette prim toplanamıyor. üst akıl hayal gücünü daha çok zorlamalı.*
devamını gör...
buyur toplu taşıma aracında bir müslüman çarşaf giyiyor diye baldırı çıplak bir kemalist tarafından kara fatma diyerek yapılan saldırı. biz malımızı tanıyoruz arkadaşım.

buradan

edit: aşağıda görüyorum ki umurlarında değil her saldırı haberi ile yürekli daha bir soğuyor. biz burada mağduriyet yaratma peşinde değiliz zaten saldırgan mahkemede yargılanacak ben sadece size ayna tutuyorum.
devamını gör...
ekrem ımamoğlu'na oy veren 3 milyonun akitname ile yetkilendirip görevlendirdiği acan bir hanımabla üzerinden gerçekleştirilen lain saldırı.

üstelik belediye seçimi kazanılınca peşinden polis yargı eğitim gibi alanlar da cehape kontrolüne geçtiğinden bu saldırı hiçbir engele takılmadan gerçekleştirilmiştir.

(bkz: elhamdulillah bugün de büyük oyunu bozduk)
(bkz: mağduriyet is loading)
devamını gör...
--- alıntı ---

ne yaparsanız yapın ama soykırımı unutmayın. çünkü unutulan soykırım tekrarlanır.

--- alıntı ---
evet kemalizm belki soykırım yapmadı ama islam ı bu topraklardan tecrit etmeye kalkıştı. kemalizmin müslümanlara çektirdiğini bir unutun da görün emdiğiniz sütün nasıl burnunuzdan getirileceğini. ama bakıyoruz da etrafta çok stockholm sendromlu var.
devamını gör...
90 lara hoşgeldiniz. kadındaki hadsizlik şaka gibi. özgür bir ülkede yaşıyor, özgürce kendini ifade ediyor. bu mahluk özgürlüğü başka bi tarafından algılayanlardan.
devamını gör...
bu coğrafya, taassubun da sekuler mantığın da nirvanasi olmuştur artık.
bu çığırtkanlık yapan primitif yaratığı savunmak için insanın küçükken menenjit geçirmiş olması gerekir.
aynı şekilde,
bu kadının tahtında, tüm imamoğlu ve chp seçmenini hedefe almak da bir o kadar embesillik gerektirir.
hulasa, süleyman çakır diziden çok erken ayrıldı, eger ölmeseydi dizi kesinlikle daha da efsane olurdu.
devamını gör...
delinin biri çarşaflı kadına "kara fatma" diyor, bir başka vatandaş (gayet de seküler görünümlü), bu çirkinliği yapan kadını paylıyor.

akp'liler bundan kendine mağduriyet çıkarıyor.

yemezler.

akp'li olmayan herkesi müslümanlık dışı görmeniz, benim gibi dinsizleri bile aşırı tiksindiren bir şeyken, müslümanların akp'lilerden neden cüzzamlı gibi kaçtığını anlamamızı sağlıyor.
devamını gör...
gün geçmiyor ki yenisi yaşanmasın. burası türkiye imiş atatürk kanunları geçerliymiş baş örtülü olan kadın iran a gitmeliymiş. kamu binasında başörtülü dolaşamazmış evinde oturmalıymış.

buradan
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar