23 mart 2014 cogito sözlük ankara zirvesi

bu pazar saat 3 gibi yapmayı düşündüğümüz zirvedir. 2 gündür gerekli kamuoyu yoklamasını yaptım. mekanı psikolojisine yenilmiş psikolog ayarlayacak onu da ona bırakıyorum. * herkese açık bir zirvedir katılanların başımızın üstünde yeri vardır. ha aksilik olabilir ertelenme ihtimali de var çok az da olsa. katılımcılar;

elektrik doktoru
psikolojisine yenilmiş psikolog
hilim
ilşah
franz fiodor kafkayevski
akbabos
nema problema
spac emice
devamını gör...
şantiye pazar çalışmayı mecbur tutmazsa katılmayı istediğim zirve.

kayseriden gelecek sucukları pastırmaları dört gözle bekliyorum.
devamını gör...
"inşallah, nasipse, bakalım, kısmet" dediğim gelmeyi umut ettiğim zirve.
devamını gör...
ankara dışında olacağım için katılamayacağım zirve. durup durup tam da benim şehir dışında olacağım hafta sonuna denk getirilmesiyle bir komplo içerisinde olduğumu düşündürten zirvedir de aynı zamanda. ben olmayacağım için tadı da çıkmayacak bence. eğlenemezsiniz inşallah. inşallah çayların tadı çirkin olur. o tan tik gelemez. ona izin verdiğimi hatırlamıyorum.
devamını gör...
belime bağlayacağım patlayıcılarla katılacağım zirve, şaka lan şaka sadece 3-4 arkadaşı çağırıp sizi dövdürtecem, o kadar.
devamını gör...
bi kahvaltı planı düşünülebilir.kahvaltı sonrası sigaralarımızı da içeriz,muhabbetimizi de yapar,keyif çayımızı da eşliğinde yudumlarız.ankara'daki yazarlarımızın davetkârıyız.
mekan konusunun istişaresini ankara'lı yazarlarımızla yapabiliriz.
devamını gör...
bu kadar güzel temenniden sonra gitmenin iyice zorlaştığı, seyyah yoksa ben de yokum (!)dediğim zirvedir.

(bkz: #1112535)
devamını gör...
bir maraza çıkmadığı sürece katılacağım zirvedir. şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
devamını gör...
bir problem çıkmazsa katılacağım şehirler arası zirve. ooo kayseri'den sucuk, pastırma da mı geliyormuş? başım gözüm üstüne.
devamını gör...
ayın 22'si ya da 24'ü olsaydı katılabilirdim lakin zimbabwe'den amcaoğlu gelecek ayın 23'ünde o nedenle katılamayacağım.

mutlu mesut geçmesini dilediğimiz zirve.
devamını gör...
çok büyük ihtimalle katılacağım zirve. katılımcılara baktım; hımm dedim... ilginç bir zirve olacağa benziyor... *

devamını gör...
#1112538">#1112538

gremgor samsa'nın ekibine karşı mahalle kahvesinden toplayacağım elemanlarla katılacağım zirvedir. aradım bizimkileri, namaza gitmişler. döndüklerinde ekibi kurma talimatını veriyorum. yalnız, anlaşıp sadece elektrik doktoru'nu dövebiliriz. hem o kadar yolu boşa gelmemiş olur... *
devamını gör...
ismimi nasıl açıklayacağım tereddütlerimi yendikten sonra katılmayı düşünebileceğim zirve. olmadı yakama kağıt asıp öyle gelirim. düşünelim bakalım...
devamını gör...
katılmam muhtemel bir zirve. ilginç olur zannımca .
devamını gör...
yalnız mitten olduğumuz için ismimizi veremeyeceğimiz zirve*

fişlenmeme şartı ile ismimizi verelibiliriz yalnız.

bir diğer şart herkesin er kişi olması biz er kişiyiz de o yüzden.
devamını gör...
oğlum cemaatçiler ve akboylar olarak girmeyin yumruk yumruğa bak; zaten gündem gergin. *
bence zirveyi yuvarlak masada yapın yoksa maraza çıkabilir. *
devamını gör...
her kişi değilde er kişi olduğum için katılmayacağım zirve.zaten halk arasına karışmayı pek sevmiyorum çünkü çok fakirler.ben şatomda oturup kaz ciğerine bulanmış sucuk dilimlerini yemeyi tercih ederim.
devamını gör...
saat 1 çok erken yeaaa dediğim zirve.

*
devamını gör...
mekan olarak balgat'taki beylerbeyi cafeyi düşünüyoduk,geniş bir bahçeye sahip olmasından dolayı ama hamamönü istenildiğinden oralarda bakacağız uygun mekana.ya da uygun olursa bahçelievler metrosunun karşısındaki keyfimce cafe de düşünülebilir.park sorunu yok,bahçesi var -çay sigara akar- ve masalar direkten ısıtmalı.* *
devamını gör...
öncelikle gelecek yazarların tanıdıklarım şeker gibi adamlardır bunun garantisini verebilirim. çok güzel olacığını düşünmekteyim.
devamını gör...
hala saat 1 erken dediğim zirve.saat 4 olsun
hadi 3 olsun bizim olsun.yegese var yha.
devamını gör...
davet edilmediğim, edilseydim bile tenezzül edip katılmazdım dediğim zirve **
devamını gör...
hala saat ve mekan konusunda muhalif seslerin çıktığı zirve arkadaş tamam 2 de olsun zirve. mekanda bugün belli olur peki herkes kabul mü 2 de olmasına? bir şeyler yazın görüş belirtin la bebeler.
devamını gör...
zirvelerden bir zirve.

hayır iki uygun değil doktor. buluşamazsınız. ay çatlayacağım.
devamını gör...
kavgaya bakın ya 2 mi olsun 1 mi olsun hani biraz düşünen insanlar için sesleniyorum bir kısmınız 1 de orda olur. diğerleri saat 2 gibi gelir sohbetinize dahil olur. kavgaya hacet yok yani dediğim zirve.
devamını gör...
aile büyüklerinden izin alamadığım için katılamayacağım zirve. ''ankara?'' diyorum '' yemek '' diyorlar. nasip tabi * ,biliyorum bensiz tadı olmaz ama idare edin bu seferlik *
devamını gör...
beş yıl sonra kabuslarımın şehri ısparta'ya gitmek zorunda kalmasaydım gelmeyi epey bir kafama koyduğum zirveydi.
neyse, nasip bir dahakine artık.
devamını gör...
saat 3 kararlaştırıldı.öncesinden gelmek isteyen gelsin,orda çayımızı,çorbamızı içelim. işi olan geç gelsin,acelemiz yok ne de olsa.*
devamını gör...
ne olursa olsun arz-ı endam edeceğimiz zirvedir.
gelemeyen veya gelmeyen arkadaşlar da kaçıracağı için üzülsün.
devamını gör...
ne olursa olsun geleceğim zirve diyemeyeceğhttp://im.bi olay olursa gelemem ama diğer tüm olaylara karşı kesin katılacağım garantisini veriyorum bu zirve için.
mekanı da gidip bugün hamamönünden seçeceğim artık.ha arjantin caddesi,tunalı,sanatoryum tepesi,balgat,yukarı dikmen taraflarından en âlâsından mekan ayarlayabilirdik,ama en bilinen yer olduğu için hamamönünü seçiyoruz.
gelişmeleri bildireceğiz...
devamını gör...
saat 3 iyi dedigim zirve.4 te orda olazağim inşallah.
devamını gör...
herkesin birbirini ya döveceği ya da dövdürtucegi zirve *
katılsak bi köşede garip kalacağım için katilmayacagim zirve.
hem maraza ciksa şahit neyim yazarlar *
devamını gör...
mekan olarak beylerbeyi cafe belirlenmiştir.balgat dolmuşları geçiyo herhalde buralardan.olmadı herkeste akıllı telefon var,navigasyonu açıp yürüyebiliriz.*arabayla gelecek olanlar konya yolundan balgat tarafina dönecek ve ilerdeki göbekten sol aşağı doğru salacaklar.kocaman tabelasi var,ilerde görürsünüz,park yeri vardır,bahçesi geniş ve nargilesi güzeldir.rahat rahat kavga edebiliriz.cuaramızı da nargile eşliğinde içip double zehir yaparız.balgat pazar yeri yakınlarında olması lazım.adresine falan internetten bakın işte yea,21.yy dayız.*
saati 3 dedik,masada sözlüğe girmek,tanım yazmak yok.kuralları baştan söyleyelim hocalar.hadi hayırlı olsun.devamını gör...
mekan olarak balgat beylerbeyi olarak belirlenmiştir mekan güzel ben baktım.* yarınd üçte orda buluşalım abiler ablalar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar