bana göre yanlış bir karar alınmış oldu. muhalefet hazırlıksız yakalandı. bu şekilde sindirme politikasıyla bir yere varılmaz. kendine güveniyorsan bekleyecektin. önümüzdeki 2 ay çok atraksiyonlu geçecek.
devamını gör...
daha 2 gün önceye kadar erken seçimin gündemde olmadığını, seçimlerin zamanında yapılacağını beyan edenlerin devlet bahçeli ile kurdukları oyun sonucu açıkladıkları seçim.

dün ne demiştim... tayyip erdoğan'ın haberi olmadan bahçeli erken seçim istemez, isteyemez...

hani erken seçim olmayacaktı? bunların her lafı yalan dolan... hala inanan varsa Allah affetsin..
devamını gör...
dün bahçeli kendisine verilen görevi iyi yaptı, bravvooo.

tanim: ysk 'nin isleyisi ile ilgili yapılan değişikliklere bakacak olursak yine atı alan uskudari gececek diye umuluyor olabilir lakin bu kez o kadar kolay olmayacak gibi.
devamını gör...
bahcelinin agustos 2018 aciklamalarindan sonra haber siteleri haziran diye yazinca bir an inanamadim tekrar tekrar baktim haber sitelerine.
cidden hazirana alınmış.
hayırlı olsun.
devamını gör...
aslında bir kaç gün önceki mevzu bu dün kuklayı oynattı erdoğan. bugün de kendi söyleyerek gene günü kurtarıp kahraman olmaya çalıştı. akkurtlara selam, bozkurtlara gudbay.
devamını gör...
ortalıkta dolanan bilgiler yanlış değilse iyi partinin katılamayacağı seçim. 28 haziran'dan sonra yapılacak seçimlere katılabileceklerine ilişkin söylemler var. eğer bilgi doğruysa bir taşta kuş katliamı yapılmış olacak.

edit: bilginin doğruluğu ya da hangi tarihten itibaren seçime girebilecekleri konusunda bir kesinlik olmamakla birlikte meral akşener başka yöntemlerle de aday olabileceği için bu konuda bir sorun olmayacak gibi gözüküyor.

edit2: tabbi parti olarak koşulları sağlamazlarsa milletvekili seçimlerine parti olarak giremeyebilirler.
devamını gör...
devlet bahçeli şimdiye kadar 3 kez erken seçim demişti ve hepsi yapıldı. 4. kez teklif yapınca ben her şeyi dolar yaptım. sonuçta siz bu ülkede mit çalışanlarının yanıldığını duydunuz mu? *

devletin başına enişte gelecek..
devamını gör...
önden piyonunu süren padişahımızın şaşırtmayan açıklamasıdır. erken seçim kararının bana göre tek açıklaması panik ve korkudur. kimseye oy vermeyi düşünmeyen beni zorla size muhalefet olmaya çağırıyorsunuz.
devamını gör...
100.000 imza bulan herkesin aday olabileceği seçim.

daha sonra loading mağduriyet... "milli iradeyi yok sayıyorlar, bizi seçime sokmamak için oyun kurdular, korkuyorlar, statükocu, vesayetçi bunlar" söylemleri..

meral akşener'in yerinde olsam bunları yaparım...
devamını gör...
belirsizlik ortamının giderilmesi ve ekonomik göstergelerin düzeltilmesi açısından yerinde bir karar olmuştur. geleceğe yönelik köklü ekonomik reform kararlarinin alinmasi ve planlamanın yapilması acisindan gayet iyi oldu.
vatana millete hayırlı olması dilegiyle
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar