25-27 ağustos dünya sözlük esenköy kamp zirvesi

evet değerli sözlük yazarları, nasipse önümüzdeki ay sonu kurbana girmeden icra etmek istiyoruz biiznillah bu kampı. elbette ki bir miktar açıklamayı kendim ve yazarlar adına uygun gördüm. nedir bu açıklamalar;

1-) arkadaşlar ismini yazdırdığı halde iletişim sorunu yaşadığımız bir sürü arkadaş oluyor bu tarz zirvelerde. bazıları trolleme maksadı ile bazılarıda cidden işleri olduğu için gelemiyorlar. buna bir netlik kazandırıyorum ve başlık altına katılacağım zirve yazanlara kusura bakmayın ben ulaşmıyorum. katılmak isteyenler direk bu numaralı tanım üzerinden bana t.c. kimlik numaraları, temiz belgesi ve telefon numaraları ile birlikte mesaj atıyorlar he birde robot olmadığını kanıtlamaları gerekiyor o yüzden arayacağım kendilerini *

2-) kamp 2 günlük olacak ve eşyalar genelde kullan-at dışında ekipman içeren eşyalar olacağından kesinlikle katılımcılar 20 ağustosa kadar bana katılacaklarını, bütün planlarını bugüne dahil etmek zorunda olduklarını belirtmekle mükellefler. 20 ağustostan sonra başlığın altı kapatılacak, katılmak isteyenler ise kendi ekipmanlarını tamamı ile kendileri karşılamayı kabul ettikleri takdirde bana numaralarını yollayıp kampa dahil olabileceklerdir.

bu bir kamp arkadaşlar, üslubumun sertliğini bağışlayın, fakat işi planlı ve kontrollü yapmadığımız zaman müminin sözü senettir sözünden haseple insanlara güveniyor inanıyor ve plan yapıyoruz, sonuç fiyaskoya dönüşüyor. çok kalabalık olalım gayemiz yok zaten, kamp bu nihayetinde, elbette gelmek isterse 30 kişi dahi gelebilir lakin bize emin olun 5 kişi de yeter yani.

kampta neler yapacağız.

-kemankeş abimiz gölgesine tüküren adam'ın sponsorluğu ile okçuluk çalışmalarımız olacak.
-semaverimiz ve ateşimiz daima yanacak. elimizden geldiğince kızartacağız pişireceğiz çitleyeceğiz.
-o ateşte; kumpir yapacağız, kırmızı biber, mısır, patlıcan, kabak, domates ve soğan közleyeceğiz zaman zaman ve başında muhabbet edeceğiz.
- ayna gibi berrak ve soğuk esenköy suyunun tadını çıkaracağız. atlama yerimizde var denize. zaten vaktimizin çoğunun bu şekilde geçeceğine eminim.
- ateş başında akdeniz akşamları söyleyeceğiz. *

bunlar dışında ben vakit kalırsa dağdan kurumuş ağaçları kesip sal yapmayı düşünüyorum.

2 günü değerlendirebildiğimiz kadar değerlendireceğiz elimizden geldiğince. katılımcı listesi birazdan yayınlanacak, tekrar ediyorum katılmak isteyenler numaraları ile bana mesaj atacak. aksi halde iletişimiz asla biz kurmayacağız.

şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

death note: evli yazarlar, hanımlarından ıslak imzalı izin belgesi alıp whatsapp üzerinden bana yollamadıkça kampa alınmayacaklardır.
devamını gör...
hee sadece siz gidin, kızlar toplasın biz de kamp yapalım benim ev bunun için ideal hemi de masrafsız. gelmek isteyen yazsın. ne işimiz var zaten çalı çırpıda, ben size çayın en güzelini demlerim, peh!

bu arada şaka maka süper bir zirve fikri.
devamını gör...
müthiş bi şey olacağa benziyor. ok, yay, deniz, cızbız vesaire... ormanda yabanıl atlardan sütümüzü sağıp kımız dahi içebiliriz. bi avrat eksik türk geleneksel ekipmanına bakıldığında. onu çok kurcalamıyım evlilerin vizesi iptal olur falan şimdi.* sap tayfa forever.
gelmeyi baya istiyorum ama halen belli değil benim takvim. 20 agustos'a kadar bildiririm inş.
devamını gör...
çekinen arkadaşlar için daha önce dağ bayırda çok takılmış biri olarak söyleyeyim.

her şey çok güzel olacak!

fakat tek sorununuz gizli bir tuvalet bulmak olacak!
devamını gör...
inşallah büyük keyif alacağımız zirve olacak.
marjinal yazarlarımızı da muhakkak bekliyoruz. kendilerine aşırı şiddet uygulanmayacağının garantisini bizzat veriyorum lakin ıssız bir yerde olacağımızdan hastaneye yetişme konusunda sıkıntılar olabilir.
devamını gör...
şuan afedersiniz hayvan gibi canımın çektiği zirve. ama katılamayacağım zirve. lakin kışın bunun karlı dağlı bayırlı versiyonu olursa kesin oradayım şimdiden yaz.*
devamını gör...
nasip ise o tarihlerde bende melikler yaylasında veya giden gelmez civarında bir yaylada olacağım diğer kampdaşlarım burada yazar olmasada diğer kampcı güruhun canlarının çekmesini sağlayacak fotolar atarak kampa gidemeyenlerin intikamını alacağım.

nasipse tabi. 2. kez program yapıyoruz ilkine gidemedik.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar