25 mayıs 2005 milan liverpool maçı

milan'ın 55 yaş ortalaması olan takımı gençleştirmesi için verilmiş bir mesajdı aslında bu maç. mesaj alınabilseydi belki sonraki 4 yıl daha başarılı olabilirlerdi.
devamını gör...
maç sonu yan yana oturduğum italyanlarla ingilizlere saldırışımız futbolun amaçsız güzelliklerindendi... yaş ile alakası yoktur sadece bir gerard dinamiti söz konusudur o maç için...
devamını gör...
maçı 7 numaralı sevşenko forması ile izlemeye bizim esnaf arkadaşlardan birisinin dükkkanına gitmiştim ilk yarı sonunda tek milanlı olan ben hepsi gs li olan liverpoolu destekleyenlere yaptığım hareketleri maç sonunda bana misliyle iade ettikleri maçtır ömür boyu unutamam galiba.
devamını gör...
sadece 11 yaşındaydım ve futbol oynarken kendime gerrard demeyi o kadar çok seviyordum ki. annem ikinci yarının ortasında yatağıma gönderdi ama o uyunca tekrar açtım televizyonu. shevchenko penaltıyı kaçırınca sevinçten bağırdım ve terlikle dayak yedikten sonra yatağa geri dönüp uyudum. *
devamını gör...
liverpool taraftarı in bugün bile dillerde gezen “istanbul ruhu”, “istanbul mucizesi” sözlerine konu olan maç. dönemin yıldızlar topluluğuna karşı ilk yarıda 3-0 geriye düşüp 2. yarıda 8 dakikada 3-3 yapmışlardı. şl’nin en unutulmaz finallerinden biridir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar