25 yıllık işgal son buldu

ekşide yazılan yorumlardan biri. kimi de istanbulun düşman işgalinden kurtuluşu, kimi istanbulun fethi falan yazmış. emeği geçen herkesin Allah müstehakını versin.
devamını gör...
bir müslüman olarak kısmen hak verdiğim iddiadır. belediyelere çöreklenmiş yancılarıyla belli gruplara para akıtan islamcılar hala daha birilerini suçlamak yerine oturup düşünmeleri gerekiyor. sayıştay raporunda ibb'nin eski parayla tirilyonları akpye yakın cemaat ve vakıflara aktardığı ortaya çıktı ve raporu yapanlar görevden alındılar. adını anmadan önce Allah'tan korkun biraz da utanın ve susun artık .
devamını gör...
bu millet 25 yıldır kafasına vura vura öğretemedi şunlara halk iradesinin ne demek olduğunu, asıl işgalcilerin o iradeyi kabul etmeme küstahlığında bulunan çapulcular olduğunu.

şimdi oy çalarak, hile yaparak kazandıkları bir başkanlık fırsatı çıktı önlerine. geçmişin hatalarından ders alıp, milletin sempatisini kazanmak yerine, boş boş ahkam kesme derdindeler. bu halk yedirir bu lafları size yalnız. yedirecek de her zaman olduğu gibi ama olan şehre olacak maalesef.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar