26 nisan 2017 11 bin polisin açığa alınması

son dakika haberidir. fetö ilişkili 11 bin polis.

ekşi başlığı gibi açmaya çalıştım. olmuş mu. dhdhhdh.
devamını gör...
keke'nin yarın "350 bin kişi mağdur edildi." şeklinde tepki vereceği hadise.
devamını gör...
en kısa zamanda aralarında şayet varsa masum olanların ayıklanması dileğiyle.

bilmem farkında mısınız? ne pkk kafayı kaldırabiliyor, ne deaşın esamesi kaldı?
fetönün marifetleri ayyuka çıkıyor bir bir...
devamını gör...
görevden alacak öğretmen kalmayınca yine emniyet teşkilatına yönelinmiş. elbette örgüt bağlantısı olan, vatanına milletine ihanet edenler görevlerinden alınsın ama .... bu sayının içinde bağlantısı bulunmayan kişilerin olduğu aşikar. mebde örneklerini çokça gördüm. bu örgütte ne hikmetse sadece meb ve emniyete sızmış yahu durup durup onlar görevden alınıyor. siyasetçiler bürokratlar herkes masum. adil bir soruşturma aşamasından geçmeyip görevinden alınan herkese karşı benim vicdanım da bir acaba var. hala daha insanım şükürler olsun.
devamını gör...
fetocu polis ve askerler atıldıkça azalan terör olayları, artan başarılı operasyonlar. işte bunlar hep paralel şeyler.
devamını gör...
fetöyle iltisakından dolayı açığa alınan polislermiş.

ulan feto yatacak yerin yok senin. devlet sana paralel olmuş, paralel devlete de göz dikip darbe yapıyorsun. ne gerek vardı böyle ekşınlara. biz de mal mal, devlet bizim diyerek mışıl mışıl uyuyorduk. http://www.hurriyet.com.tr/...
devamını gör...
sayı gittikçe yükseliyor. sanırım bu gidişle süleyman soylu emniyetin kapısına kilit vuracak. *
devamını gör...
fetöcü polislerin açığa alınması durumu.

o kadar fetöcü polis veya devlet görevlisi varken darbe günü o polisler niye darbeci asker arkadaşlarına yardım etmemiş?

o zaman belli olurdu zaten fetöcü olup olmadığı?
devamını gör...
2002-2013 yılları arasında 11 yıl boyunca devlet polis teşkilatını fetönün eline bıraktı, öyle bir hal aldı ki fetönün cemaatine girmeyen polis olamıyordu. 5 kez sınava girip polis olamayanlar fetönün şeytani dairesine katılınca sınavı kazanıyorlardı.

bir polis 20 yılda emekli olduğuna göre (yıpranma payı), fetöye teslim edilen 11 yılı çık, geriye kaldı 9 yıl. öncesinden de %20 bunlardan olduğu kabul edilirse teşkilatın %33 sağlam %66 çürük demektir.

devleti hain bir terör örgütünün güdümüne sokanlarla bunu ortaya çıkarıp polis teşkilatını bitirenlerle, askeri fetönün güdümüne sokup askeriyeyi bitirenlerin amacı devleti yok etmek midir. bunun adımları 2002 yılından beri bilinçli olarak atılmış, devletin katrilyonları bu hainleri yetiştirmek için ayrılmıştır.

sonuç harcanan katrilyonlara rağmen elimizde üçte ikisi bir örgütün maşası olmuş bir teşkilat, köküne kibrit soyu dökülmüş devlet kurumları var.

işin en acı tarafı da bir ekmek parasından başka bir derdi olmayan obinlerce genç defalarca denemesine rağmen polis olamayınca adeta devletin yönlendirmesiyle bu şeytani cemaate girmek zorunda bırakılmıştır.

bravo ak parti. devlet nasıl yönetilir gösterdin herkese.


devamını gör...
sayısal verile şu şekilde.
adana: 270
adıyaman: 104
ankara: 1350
bingöl: 71
bursa: 364
diyarbakır: 560
edirne: 5
istanbul: 2500
kahramanmaraş: 114
kırklareli: 7
konya: 320
manisa: 49
mersin: 105
muş: 51
samsun: 200
tekirdağ: 23
.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar