26 temmuz 2009 ihl sözlük uludağ sözlük maçı

imangücü'nün iman gücüyle kazanacağŸı maçtır.
saat tam oalrak belli olunca imangücü takımına başŸvuracağŸım, alırlar mı almazlar mı kendileri bilirler. artık..
devamını gör...
hakem olarak ahmet çakar'la anlaşmak üzereyiz. ahmet çakar bizzat imhotep'i arayıp, ''başkanım beni hakem olarak al beğenirsen mod da yaparsın'' demiştir.

öte yandan uludağ tarafı ise hakem olarak pierluigi collina ile anlaşmak üzeredir. zall'ın talimatıyla italya'ya giden moonlight sonata, önce ac milan kulübünü ziyaret ettikten sonra berlusconi ile bir çay içip collina' nın yanına gitmiştir.

gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

kim olduğunu kendide tam olarak bilmeyen adam, evinin çocuk odasından bildirdi.
devamını gör...
politik çomak meraklılarının ihl sağdan uludağ soldan ataklarla sonuca ulaşmaya çalıştı diyeceği, katılmak için can attığım berceste/şukela maç.
devamını gör...
biz niçin imangücü * oluyoruz da, uludağ sözlük milli takım oluyor diye maçları protesto etme hazırlıkları içinde olan malum seyircilerin isyanına gebe olacak karşılaşma.
devamını gör...
kalede zalat, savunmada takoz recep, kadir, orta sahada semih, ridvan, sari firtina metin, forvet hattinda feyyaz ve tanju ile cosmaliyiz. taktik budur.
devamını gör...
din ve milli degerlerin bu tarz oyunlarda kullanilmasini hos bulmadigim, illa bu tür müsabakalar yapilacaksa baska isim altinda(din ve milli degerler kullanilmadan) yapilmasina onay verdigim ihl sözlük ve uludag sozlukun maci..
devamını gör...
uludağ sözlükteki arkadaşların daha iyi hazırlandığı maçtır. parlak futbol kariyerim incelenmiş ve kendileriyle okur olarak bile bağlantım olmamasına rağmen transfer teklifinde bulunmuşlardır*.
ancak kendilerine cevabım, ben ancak sizin takımla rakip olarak muhatap olurum şeklinde olmuştur. ama futbol başka bir şeye benzemez. kulübümden gerekli ilgiyi görmediğim takdirde, transferim her türlü flaş gelişmeye açıktır. ilgililere duyrulur.
ayrıca teknik ekibe ve yönetime nacizane tavsiyem, maç gününden önce en az bir tane hazırlık maçı yapmalarıdır.
bu sayede hem ideal kadro oluşturulur hem de oyuncular az da olsa birbirleriyle oynama alışkanlığı edinirler.


(bkz: vur kır parçala bu maçı kazan)
devamını gör...
ortasahada oynayacak, kendi ekseni etrafında dönüp şöyle bir arkadaşlarının dağılımına bakacak üstadın kim olacağını merak ettiğim maçtır..
devamını gör...
aklıma cesuryürek filminde william wallace ın savaştan önce yaptığı gaz konuşma geldi maç başlığını görünce(savaş değil tabi bu). ama bu ilk olucak tarihi bir olay, bu fırsatı kaçıramam kendi namıma konuşmam gerekirse, on yıllar sonra neden gitmedim dememek için inşallah orada o havayı teneffüs etmek isterim.
devamını gör...
izleyici olarak katılacağım maçtır. en ufak hatasında saha kenarından bilal'i eleştiri bombasına tutacağımdan şüpheniz olmasın. eğer bu maç alınmazsa takım kadrosu ihl sözlük'ü küçük düşürmekten bir hafta talebe yapılacaktır. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar