27 ocak 2018 üsküdar erkekler zirvesi

sözlüğün bazı ağır isimlerinin sözlük üzerinde hasbihal edeceği kozmik oda toplantısı minvalinde, skutarion vilayetinde mahzenden bozma bir mekanda gerçekleşecek zirve. çaylar kutsal ince belli kaselerde servis edilecek, on seçkin üye pelerinleriyle ve maskeleriyle teşrif edip beni hesaba çekecek. monarklık düzeninin devam etmesi için katılımcıları ideal sistemin bu olduğuna ikna etmem gerekebilir.
devamını gör...
çok havaya girmesinler bence zirvesi zira mekanın koordinatları elimde ters bir harekette hilal tekniği ile sığınak* mekanı kontrol altına alıp ezeldeki meşhur hasan sabbah hikayesini çevirebilirizz. di mi kardeşş, bakalım kim fedai, kim elçi kardeşş.*
devamını gör...
sırf bu sebeple, hanımlar mağdur olmasın, onlar da kaynaşsın diye ilerleyen tarihlerde istanbul yahut ankara semalarında hanımlara özel bir organizasyon ayarlamak boyunların borcudur. aslında hazır tatildeyken, istanbul planı zihnimin gündemindeyken böyle bir girişimde bulunsam mı acaba? tek başına zirve yapmak da var işin ucunda ama.. *

manisa diyemiyorum zira şurada manisa'da ikamet ettiğini bildiğim iki kişi var, biri benim. azınlık da olsak bu manisa'nın güzel mi güzel bir metropol olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabii.
devamını gör...
zeytin dalı operasyonuna burada konuşulup karar verilmiştir ayrıca öso nun hareket noktasıdır. mekandan Allahu ekber sesleri yükselmekte ve ince belli bardaklar eşliğinde devrim planları yapılmaktadır.
devamını gör...
geçen seferki zirveden ders alınmamış belli ki, o zaman da bi pelerini olmayan gelmesin havası vardı. bi de neymiş efendim beyaz pelerin olacakmış. tamam dedik gittik pelerinle ama ben yemek döktüm üzerine, kafam kadar salça lekesi var şimdi. tuz falan serptim yağı alsın diye ama nafile. şimdi beni ya pelerinsiz kabul edeceksiniz ya da lekeye kimse laf etmesin, ütüsü falan da yok zaten. hanım da evde olmadığına göre olduğu gibi giyer gelirim.

neyse reykjavik'ten 500t'ye bindim geliyorum.
devamını gör...
“sözlüğün bazı ağır isimlerinin sözlük üzerinde hasbihal edeceği”

göründüğü üzere yalnızca şişmanların katılabileceği zirvedir.* beni çok bağlamıyor yani.
devamını gör...
üsküdar mı?
bizim balkonun altından geçerken haber verin ıslıklarla konvoy yapayım.

bir zirve, testosteron eşliğinde çay içerek delirmeceli.
devamını gör...
ekip arkadaşlara haber verdim. davet edilmediğim takdirde oranın başınıza yıkılacağı zirvedir. esrar partisi yapacaklar diye ihbarda bulundum. * o partide ya ben de olurum, ya da siz bilirsiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar