27 yaş sendromu

ancak ve ancak mükemmel bünyelerde bulunan sendrom.

şahsım adına konuşayım kaldı şurada 20 gün. 20 gün sonra 27. senemize gireceğiz.

efsanelerin 27 yaşında öldüğünü de hesaba katarsak şahsım adına endişeliyim. her efsane 27 yaşında ölecek diye bir kaide yok tabi de insan korkuyor yine de. daha yapacak çok şeyim var lan benim !
devamını gör...
bayanların özellikle bekar bayanların feminizmin damarının debreştiği bir şay olması hasebiyle sendrom olarak anılmaktadır. lakin erkekler camiası için durum bayanlara göre oldukça farklıdır. erkekler gözlerini adeta o yaşta dünya'ya açabilmektedir. en azından ideal yaş olan 33'e doğru aydınlanma evresini damarlarında hissedebilmektedirler.

27 yaş sendromunun elbette dolaylı etkileri olacaktır; bunlar okullardan hastanelere, kamu kuruluşlarından özel sektöre kadar geniş bir yelpazade hissedilecek sancılardır.
devamını gör...
nasıl girmesin ki insan bunalıma.kalmış şurda 27 olmana beş gün. e hadi girdin diyelim daha sendromun tadını çıkaramadan beş gün sonra dünyanın sonu gelecek diyor mayalar.yaşlandığına mı yanarsın sendromunu doyasıya yaşayamadığına mı yanarsın dünyanın sounun gelmesine mi bilemedim ben şimdi.**

(bkz: pöff içim şişti)
devamını gör...
--- alıntı ---
yirmi yedisine girerken insan en çok yapacaklarını değil artık yapamayacaklarını düşünüyor sanırım.bir parça daha bırakıyor geçmişin samimi kollarına kendinden. bir küçük kız çocuğu ince bir hüzünle uğurluyor bir kadını. sonra gelir alırım diyemiyor. alamıyor da... sonra insan denen mekanizma alışıyor. alışıyorum. samimiyetsizlikler eskisi gibi acıtmıyor canımı,birbirimize oynadığımız roller o kadar tiksindirmiyor artık... en temiz yanımın bile lekelendiğini hissediyorum. yalan gülüşlerimi yakaladığımda... oturdum yirmi yedi senenin benden götürdüğü en güzel şeye bakıyorum.gülüşümü izliyorum.
bir de yalandan iyi ki doğdun iyi ki varsın diyorum seviniyorum.
--- alıntı ---
devamını gör...
değişik bir sendrom(muş). mesela bu yaştakiler 30'a kadar 30 yaşındayım, 30'a gelince de 29 yaşındayım diyor. yani bizzat canlı örneklerine de şahidim. niye acaba demiyorum, normal çünkü.

edit: yani özetle 27 yaşına geldi mi ben 30'um oluyorlar hemen. daha gelmedim ben, gelince bakıcam. bir 3 sene sonra.

edit 2 : yapacağım tanımı seveyim, ben gidiyorum.
devamını gör...
bende inanmızdım ama valla var böyle bir sendrom. sendromun özü şu: 20'li yaşların başında genç, güçlü, parlak zekalı olan sizler 30'a üç kala bir bakıyorsunuz ki plandığınız hiç birşey sizin istediğiniz gibi olmuyor. sizin iradeniz vardı halbusi ama başka iradeler de var işte. bu yüzden yapamadığınız planladığınız şeylerin yapılmadan kalması, bunun yanında önünüzde çokta belirleyecek bir yolunuzun olmaması insanı bu sendroma sokuyor. sendromdan çıkmak gibi bir durum yok zannımca sadece olana alışıyorsun hepsi bu.
devamını gör...
ölümsüz bir hayat için hazırlıktan ibaret olan yaşamın getirdiği iğrenç handikaplardan biri. resmen 2.ergenliğimi yaşıyorum. her şey neyse de linkin park dinlemek nedir ya? bu arada chester'la chris ölmüş, 12 yılda piyasa çok değişmiş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar