28 ekim 2015 bugün tv yayını

canlı yayında polis baskınını geçiyor..abi bu ne çamurluk..mazlum olduklarını haykırıyorlar avaz avaz..hiç mi kimse inanmaz yav..kimseyi inandiramiyorlar..allahın hikmeti işte..kendilerini aklayamayacak kadar karalar çünkü..mazlum ahı aldılar..felah bulmayacaklar..yaptıkları safi çirkeflik..yapın yapın..yirtarsiniz belki..
devamını gör...
izliyoruz ara ara..yav tamam başörtülü ablalar..aynen hacim..cevsenler fora..
devamını gör...
barış yarkadaş'ın komedi oyuncularına taş çıkardığı yayın. lan sen chp milletvekilisin, bu kadar açıktan da cemaat avukatlığı da yapılmaz ki? e hurmalar tırmalıyor tabi.
devamını gör...
bazı tipler vardır,
arkadan atıp tutarlar, söylemedikleri söz kalmaz, yapmadıkları iş kalmaz,
ancak gerçeklerle yüzleşince de kendi yaptıklarını hiç yapmamış gibi görüp mağdur edebiyatı yaparlar.
ben bu cemaati buna benzetiyorum.

(bkz: ne ekersen onu biçersin)
devamını gör...
mahmut tanal'da gelmiş, gazze'nin yolunu şaşırdı sanırım, cemaate kalkan olmaya çalışıyor. ya hakikaten bir komedi filmi izliyorum.

not: akp'li değilim, ispat etmek zorunda da değilim, fasid cemaatin iç yüzünü bilenlerdenim.
devamını gör...
himmet paraları ile, devlet hükümet devirmek isteyenlerin kan kustukları yayındır.
namus ve şeref yeni akıllarına gelmiş hain kalleşlerin anlaşılan. her türlü yalanı söyle, iftirayı at, yolsuzluğu, hainliği yap kalkıp sonunda "medyaya darbe" de. hem hain hem de aptalsınız.
devamını gör...
utanmaz herifler her haltı yiyin sonra çıkıp teknik nakavt uygulamaya çalışın.

bedduaların nasıl geri döndüğünü izlediğimiz yayındır.bu arada paniklemeyin gazetecilik ile alakası yok.

devamını gör...
selahattin demirtaş şereflendirdi yayını an itibariyle..nazlı ılıcak, aslı aydintasbas filan..ne güzel..herkes sevdiğiyle beraber..
devamını gör...
izlemeye yüreğim dayanmadı. bir yanda cevşen okuyan bacılar, diğer yanda sadece evine ekmek götürmek için uğraşan tv personeli. hele o patronun bak bu önemli olayda bile ülkede değilim ama telefonla destekliyorum lan sizi konuşması yok mu. gerçi niye gelemedi o da kafamı kurcaladı biraz. yani adamın kanalına el konmuş adam ortada yok.

sonra abdulhamit bilici'nin demokrasi adına bütün mahalleler birleşti derken halkanın içine cumhuriyet gazetesini alması birleştirici etki yaptı.

abilerin twit atıp Allah demeyin lan demesini çok akıllıca buldum.

chp'nin her muhalif eylemde ortaya çıkan milletvekillerini orda olması ortama neşe kattı.

ve selo başgan geldi lan. işte orda gözyaşalarımı tutamadım. keşke sazı alıp bir uzun hava patlatsaydı.

şaka bir yana olması gerekendi ama olması gerekeni yüze göze bulaştırarak yaptılar.
devamını gör...
bitti nihayet..açtığım başlığı kapatayım dedim..ee demekki neymiş..gaspettigin mal sana da mülk olmuyormuş..
devamını gör...
batı'nın uşaklarının geçit törenine dönüşmüş neredeyse, la nası bi cemaatmiş ahahaha!

bu baskınlar daha başlangıç sizi gidi din simsarı kalleş köpekler. kanınızı köpekler içsin sizin, zelil ve rezil olun, geberemeyin it sürüsü.
devamını gör...
moderatör tarafından gömülmüştür. canlı yayında savaş sirenleri eşliğinde bir vetere dönüp durdu, üzerimize bomba yağacak gibi hissettim. bir yetkili çıkıp açıklama yapsa bari.

kamu spotları ile yayın devam ediyor.

devamını gör...
fetocuların şu anda düştüğü konum gerçekten ibretlik. 11 sene boyunca akp ile el ele okyun koyuna ülkeyi ne hale getirdikleri ortada.

ancak gene de direnişlerini takdir etmek lazım. mesela bu duruma akp düştüğünde -ki % 1 milyon düşecek- hepsi bir yerlere kaçacak, suçu başkasına atacak, ben aslında yapmadım diyecek. aklıma 17 25 aralık soruşturması geldi hemen mesela. erdoğan bayraktar ne demişti? tayyip erdoğan her şeyi biliyor her şeyin başında o var. sonra işler değişince gitti elini öptü reis-i cumhur'un özür diledi tekrar saflara döndü.

bu sözlüğün akıbetini de çok merak ediyorum mesela. burda ölümüne -ölümüne değil aslında, "ölümüneymiş gibi çek panpa"cılar- akp savunan grup ne olacak hakkatten. tahminen özal gibi birini sürerler piyasaya bunlar da hop cümbür cemaat oraya.

yahu işin komiği belgeniz nerde diyor adamlar belgeye gerek yok. kahkaha attım yemin ederim. ne güzel yeni türkiye arkadaş..
devamını gör...
akp'lilerin sevinç, gülenciler'in acı içinde izlediği yayın. hayırlı olsun akp'nin iki tv kanalı daha oldu.

cemaat medyasının "basın özgürlüğü, medyama dokunma" haykırışları geçmişte ergenekon, balyoz vb. mevzularda yaptıkları yayınlar ve takındıkları tavırlar düşünülünce hiç inandırıcı ve gerçekçi gelmiyor insana. bir zamanlar akp ile kol kola girip yürüttükleri operasyonlar falan, o gazete manşetleri, basılmamış kitap için insanları hapse tıkmalar, işlerine gelmeyen askerleri, yazarları bazısı uyduruk suçlamalarla silivri'ye göndermeler, suçlu ve suçsuz işlerine gelmeyen kişileri hemen hedefe koymalar falan. o zamanlar nasıl bazı hukuksuzluklar vardı ve buna akpliler ve cemaatçiler ses çıkarmıyor hatta bizzat bu hukuksuzluğu yürütüyordu ve alkışlıyordu, birbirlerinin sırtını sıvazlıyordu, şimdi de bir benzeri...

keser döner sap döner gün gelir hesap döner derler ya işte, el ele memleketi keyfinize göre yönettiğiniz reis ve ekibi şimdi size yapıyor aynısını, ahlamaya ağlamaya hakkınız var mı acaba bir düşünmek lazım. öte yandan bu devran böyle sürüp gitmeyecek ve gün gelecek akpliler ve yandaş medya da aynen böyle bir muameleye maruz kalacak, asla olmaz demeyin, olmaz dediğimiz neler oldu bu ülkede, elbette akp'nin de işi bitecek bir gün ve o zaman da şimdi cemaat medyasına yapılanları göbek atarak izleyen akpliler "medyama dokunma, basın susturulamaz" diye haykıracak. ve o gün geldiğinde tıpkı şimdi cemaat medyasının içi boş "özgür medya" haykırışına gülüp geçiyorsam akp ve yandaş medyanın haykırışına da öyle gülüp geçeceğim.

ne demiş atalar bıldır yediğin hurmalar bugün..... bugün cemaat, yarın başka bir grup, sonra başka, sonra akp... sıra herkese gelecek gibi.

tüm bunlara rağmen, yayın kuruluşlarına bahaneler uydurup el koymak, bir gruba duyduğu kinden gözü dönen diğer grubun hakka giriyor muyum, ah alıyor muyum, insanları ekmeğinden ediyor muyum diye düşünmeden hareket etmesi, o kuruluşlarda çalışanları, ailelerini hiç önemsememesi ciddi anlamda müslüman vicdanını hırpalaması gereken bir durum, ama gel gör ki, bir cemaate olan kininiz sizi adaletten alıkoymakta. ve bu vicdan, adalet, hukuk denen şey bir gün akplilere de lazım olacak.

not: bir de mümkünse zamanında cemaatle birlikte insanları içeri tıkan akpliler şimdi cemaate "siz masum insanları hapse tıkarken, ah alırken iyiydi deeeğ mi, işte şimdi sıra size geldi" demesin, hayli komik oluyor. sanki o zamanlar cemaatle suç ortağı değildiler, sanki alkış tutmuyorlardı yapılanlara. haaaa doğru yaaa saftınız kandırıldınız değil mi, pardon unutmuşum cınım yıhaa.
devamını gör...
--- alıntı ---

28 şubat sürecinde başörtülü öğrenciler üniversite kapısında dayak yerken "sokak çözüm değil" diyen cemaat ablaları!!!
#‎28şubat‬'ta evlerinizde okumayı tercih ettiğiniz cevşenler yerine üniversite kapısında kur'an okusaydınız, belki bugün holding kapısında okumak zorunda kalmazdınız...

--- alıntı ---
devamını gör...
an itibarı ile develer ve bedevilerle ilgili bir belgesel yayınlanmaktadır. enteresan ama arada youtube'dan stream olarak verilen yayına arada parazit olarak demirtaş'ın açıklamaları girmektedir.

http://www.bugun.com.tr/Bug...
devamını gör...
sahte delil ve kumpaslarla insanları içeri tıkanların hal-i pür melâlini gösteren yayın idi. güçlüyken göstermediğin adaleti zayıfken dilenirsen samimi gelmezsin. hükümet de zulmediyorsa -ki ediyor- bedelini ödeyecek bir gün. zulüm ebedî olamaz.
devamını gör...
kayyumla ilgili epey şey öğreten yayın oldu. kpssde çıksa bari.

arkadaş, tamam mahkemenin kararı olmadan atandınız. bilirkişi mükemmeliyetten falan bahsetti tamam dedik. bak bunların tamamını sindirdik. ancak kayyumun göreve başlaması için gerekli olan ticaret sicil gazetesinde yayınlanması gerekirken resmen bugün öğlene kadar yetiştiremediler. bu nedenle kayyum ataması tamamen hukuksuz hal aldı. pazartesiye kadar da resmi tatil. al sana bürokrasi.

yahu. hakkaten bu kadar zor olmamalı bu işi kitabına göre yapmak. bir de kalkmış yayını falan kesiyorlar. *

bakın artık medya falan bunu bir kenara bırakalım. kayyum hükmünün bu şekilde keyfiyetle uygulanması tüm dünyadan çekmeye çalıştığımız sermayeyi ve yatırımcıları 2 kere düşünmeye itecek. doğru bir şey yapmak için atılan adımı böyle kullanırsanız yüzünüze gözünüze bulaştırırsınız ve geri adım da atmakta zorlanırsınız.

geçmiş olsun.
devamını gör...
türkiye nin akp nin akp secmenin vebalidir. durmayacaklar muhtemelen doğan grubuna da sıcrar bunlar. evet akp secmeni bunu düsünemiyor. kafaları da basmıyor olabilir bilemedim simdi. ama su bir gercek bu ulkede kafan basıyorsa zekiysen acı cekiyorsun. hırsızsan kafan basmıyorsa cahilsen sadece cebini düsünüp benzinin fiyatı bi tarafına girerken bile abiii ben 50 liralık alıyom diye konusursan haayt sana guzel. utanc yayınıdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar