dünya sözlük istanbul erkekler zirvesi oylaması sonucunda sözlük yönetimi tarafından karar kılınan piknik tarihimiz.

üsküdar sahilinde 17:00'de buluşacağız inşallah. herkes yanında getirdiklerini ortaya dökecek, ortada toplaşıp kardeş kardeş çay ile laflayacağız. tanışacağız, konuşacağız, güleceğiz, tabu ve pes oynayacağız. hava kararınca bir mekana geçeceğiz...

katılmak isteyen arkadaşlar isterse başlık altından isterse dm'den haber kılabilirler. gerekli duyuruları bu başlık altından gerçekleştireceğiz.

görüşmek üzere..

2189 nolu sandık kurulu

derviche moderne
endoplasmik bir kulum
eyjafjallajökull diyemeyen izlandalı
ilgili kullanıcı hesabının sahibi
fahrettin fahrenheit
iki kişinin bildiği sırrı
monsieur noir
mürşid-i sanal
yitik insan
excalibur
demleolim

devamını gör...
sabah 7 bucukta ise giddecek olmamdan oturu katilamacagim zirve.
aslinda mangal,semaver vesaire iyi giderdi lakin bizim bahtimiza mesai dustu.
devamını gör...
katılmak isteyen arkadaşlar isterse başlık altından isterse dm'den haber kılabilirler. demişler de katılayım dedim siz hanımsınız dediler. resmen ayrım, resmen cinsiyetçilik, resmen şeyyy!!!
devamını gör...
istanbul dışında olma ihtimalim yüksek ama ertelenme ihtimali de yüksek o yüzden ismimin yarısını yazın geri kalan yarısını 27 temmuz gecesi yazdırırım geleceksem.
devamını gör...
bimden alınan abur cuburlarla piknik yapılacağını tahmin ediyorum. erkek adam ne getirir la evden. le cola ve party pringles sofranın vaz geçilmezi olacaktır. tatlı olarak da tavsiyem peripella. ekmeğe sürer sürer yersiniz.
devamını gör...
mavi başlıkların neden böyle kalın kalın yazıldığını anlayamıyorum. hep menimistik hareketler bunlar. piknik sizin neyinize? bi kere kısır yapamazsınız, üzerine yogurt sosu dökülmüş kıymalı osmancık böreginden, cevizli havuçlu kekten, limonlu zeytinyağlı sarmadan da haberiniz yoktur. cıks! bu piknik olmass.. çubuk kraker ile çilekli süt alın oturun bir yerde kardeş kardeş. hadi bakalım abisi.. *

*
devamını gör...
besiktasimizin şampiyonluk yolundaki ilk adımı olacak bu zirveyi sonuna kadar destekliyorum. *

ama bazen de net olmak lazım.
hanımdan ama en çok da ufakliktan * izin alabilirsem orada olmayı çok istiyorum. uzun zamandır şöyle kallavi bir zirvede bulunamamış olmanın üzüntüsü.
devamını gör...
aşırı yakışıklılığın hep bi araya gelmesinden uzay zamanda bi kırılmaya hatta bi kara deliğe yol açabileceği düşünülen zirve. o sebeple monark orada dengeleyici bi unsur olacakmış. teşekkürler, hayatımızı kurtardın reyiz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar