3 ağustos 2019 ankara kadınlar zirvesi

#6665474
#6665317

yukarıda işareti verilen beklenen gün geldi. mahlası çiçekli böcekli, melankolik olan herkesi kafamda kadın olarak kodladığımdan bu kriterlerime uygun tüm yazarlara -ki içinde üç günlük taze yazar bile vardı- mesajla ulaşmaya çalıştım. çünkü başlık gözden kaçabiliyor ya da yazarlar çekingen olabiliyor. yaklaşık 45 yazarla iletişime geçtim iki fireyle tahminlerim %95 isabet etti. birçoğu ankara dışında olduğu için kibarca gelemeyeceğini belirtti. herkese nazik dönüşleri için teşekkür ediyorum.

en nihayetinde Allah nasip ederse 3 ağustos 2019 cumartesi günü ankara'da bir kadınlar zirvesi yapılacak. yer ve saat için daha sonra bir grup oluşturulup ortak karar alınacak.

tüm çabama rağmen ulaşamadığım gözden kaçırdığım arkadaşlar mazur görsün beni. bir mesaj atıp ayrıntılı bilgi alabilirler.

lütfen çekingen olmayın aktif bir yazar değilim, kimseyi tanımıyorum, yeniyim gibi önemsiz şeyleri kendinize dert etmeyin. erkek olmadıktan sonra ne olursanız olun yanınızda çoluğunuz çocuğunuz, arkadaşlarınız, kardeşleriniz de gelebilir.

ayrıntılı bilgi için benimle iletişime geçin.
devamını gör...
diğer zirveleri bilmem ama muhtemelen çay, kahve, kısır ve bol muhabbet ile yapılacak zirvedir. erkekler için seri üzgün atıyoruz.
devamını gör...
bol kısırlı , çayı bol şekeri az, erkeksiz zirve. şaka bir yana insanların bir araya gelip kaynaşması ve sosyalleşmesi güzel. iyi eğlenceler. girişe bu tabela yakışır.

devamını gör...
en az 2 fire verirler 6'ya 6 voleybol maçı yapma imkanları olur. kısalar libero -ki bizim memleketimizde libero fazlası var-, hızlı mizahşörler smaçör, tecrübeliler pasör. sarar. kitap kahveyle harcamayın bu ekibi. yani erkek zirvesi olsa ben ne olur ne olmaz diye bi halısaha ayakkabısı bi forma alırdım yanıma. bunu bi düşünün.
devamını gör...
bir halı saha maçı yapacak kadar sayıya ulaşan zirve. boşverin çay içip, yemek yemeyi. 6’ya 6 maç yapın daha iyi. hem spor olur hem fazla kilolarınızdan kurtulursunuz..
devamını gör...
hayır biz niye gidemiyoruz ki yane?

nato' nun türkiye hakkındaki son dönemdeki çekincelerini, doğu avrupa' da ukrayna-rusya üzerinden cereyan eden gerilimleri, s-400' ü almamızla degişen siyasi konjonktürümüzdeki dengeleri, kuzey korenin nükleer faaliyetlerinin bölgeler açısından etkisini ve doğu akdenizdeki kaygı verici gelişmelerin ilerleyen zamanlarda yönelebileceği evreleri hakkında bilgi ve fikir münakaşası yapmak adına kadın bireylerle tartışmak, onların da bu ve bunun gibi konuları hangi perspektiften ele aldığını ve hangi fikirsel ve düşünsel pencereden baktıklarını öğrenmek fena olmaz mıydı yeani?


şaka şaka, iyi eğlenceler*.
devamını gör...
nasip olursa belki bir yht’ye bakacak ve koşarak geleceğim zirve. kim bilir belki sürpriz yaparım. yıllar öncesinde yapılmış bir zirvenin tadı var hatıralarımda, tanıdık simaları yeniden görmek ve tanımadıklarımı tanımayı çok isterim.*
devamını gör...
zirveye katılıp soğanların pembeleşmesi olgusundaki göreceliklerin genel izafiyet teorisindeki matematiksel bağlantılar kapsamında parafiskal grafiklerini çizecek kadınlar aranmaktadır.
devamını gör...
düzenleneceği dedikoduları ortalıkta dolaşmaya başladığından bu yana pit*'in sahip olduğu tüm imkanları seferber ederek nihayet mekan bilgisine erişmiş ve SUKŪTUHAYALE* uğramış vaziyetteyiz... ne yazık ki hiçbir şekilde içeri sızmanın kabil olmadığı dünyanın en güvenli yerlerinden birinde tertip edilecek olan bu organizasyonda yaşanacaklar yalnızca katılma şerefine nail olacak kimselerin bilebileceği sırlar olarak kalacak.

*payitaht istihbarat teşkilatı
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar