30 yaşında bekar kadın

sürekli üzerinden pirim yapılmaya çalışılan insandır. böyle ucuz tahriklere kapılmayacak kadar aklı başındadır. yaw he he der geçer.
devamını gör...
karşılarına adam gibi bir erkek çıkmamıştır veya çıkmıştır ama evlilikte çiftler arası denklik arayışına kurban olmuşlardır. velhasılı nasip meselesi. mutlu olsunlar, kafaya takmasınlar.
devamını gör...
şükür sebebi olarak şu başlığı kakalayan soğan erkeklerini gösterebilecek “kadın”. şu coğrafyada erkek güdümlü gadınlardan ayrı, özerk bir canlı. bence totoculuğu bırakıp saygı duyun.
devamını gör...
kadınlar çiçek gibidir sulamak gerekir
sen suyu kovayla getirirsin
neden pet şişede değil der
pet getirirsin
markasını beğenmez
markalı alırsın
neden cam değil
cam alırsın
ph ı neden düşük der
komşumunkinin ph ı zirvede der
der de der
sonra bakar yaş kırk.
pardon 30
kırka kadar olan süreç biraz daha alengirli.
devamını gör...
bir zavallı bir gariban bir eksik bir olamamış bir yarım insan olarak görülse de kendisi, işi gücü durumu da yerindeyse ve onu yapma buraya gitme deyip duran birileri de yoksa çevresinde gördüğüm ve yaşadığım kadarıyla muhteşem hayatlara sahip hatun kişilerdir arkadaşlar. *

(bkz: özgürlük)
devamını gör...
ne çirkindir, ne yalnız ne de depresif. şu evlilikle ilgili kader kısmet işini bir kenara koyarsak değişen bir toplum yapısı var artık. on sekizinde evlenene nadiren rastlıyoruz. Allah mesut etsin. evlenene niye evlendin denilmeyeceğine göre evlenmeyenine de niye evlenmiyor kusurlu mu beğeneni mi yok, armutun sapı üzümün çöpü gibi akıl vermekten vazgeçilmeli. dünya'da ölümün kesinliği dışında neyin netliği, teminatı var ki? insanların hayatlarına saygılı olun, beyaz atlısını bekleyene de gölge etmeyin başka ihsan istemez.
devamını gör...
ne istediğini bilen, karakteri oturmuş, ayakları yere sağlam basan kadındır. bu sebeple bazı karakteri oturmamış erkekler tarafından pek sevilmezler.
devamını gör...
sözlükte dolu olduğunu farkettiğimiz kadın. ahh, bilmiyodum!

ne çok alınan varmış. bunların antidepresanlarla ayakta durduğunu yazmıştım. beyaz atlısını mı bekliyorlar yoksa bir karaktersizle düşüp kalkıp ortada mı bırakıldılar ne olduysa damarlarına basmışım. beni ilgilendirmez potansiyelim değiller. az ötede beklesinler. hoff, bu ne ya, bunlarla sözlük falan yazılmaz. bunamış bunlar. nerede benim genç kankalarım?
devamını gör...
nasip ve kısmet denilen bir döngü var. hayır yani atıp tutuyosunuz ama 30 ve ya 40 yaşında bekar bi abiden farkı yoktur bence bu bacıların. siz böyle yazdıkça evde kalmaya mahkumsunuz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar