selamün aleyküm türkiye cumhuriyeti'nin vatansever vatandaşları. fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir cumhuriyet insanı olarak, önümüzdeki yerel seçimler için bir iki sorum olacak siyasetçilerimize.

1- akp ve mhp'ye sorum: beka sorunumuz varsa, neden seçime gidiyoruz, çağırın savaşa, gidelim.
2- chp'ye sorum: namussuzluktan chp genel başkanlığından istifa eden ve son haliyle kendisine bile faydası olmayacak derece de hasta olan deniz baykal'ı, neden tekrardan milletvekili seçtiniz?
3- hdp'ye sorum: pkk terörist midir?
4- ip'ye sorum: yeni bir parti olarak chp'nin trenine vagon olmayı neden seçtiniz? tek başınıza bu ülkeye yetecek gücü ve özgüveni kendinizde göremediniz mi?
5- sp'ne soruyorum: kurucu lider, milli ve yerli siyasetçi, rahmetli erbakan hoca'nın anma gününde, chp ile birlik olup, erbakan hoca'nın çocuklarını dışlamanızın sebebi neydi?
6- tüm partilere soruyorum: kerhanelerkapatılsın mı? cumatatilolsun mu? ayasofyacamiolsun mu?

bu sorularımı içtenlikle cevaplayıp, beni tatmin edebilecek partiye oyum helali hoş olsun. yoksa oy moy yok benden hiç bir partiye. ayrıca siyaset dilinizi hiç beğenmiyorum, çok rahatsız oluyorum bu dilden. maksat insanlarımızın daha iyi bir türkiye'de yaşaması değil mi? düşman mıyız? 96 yıllık cumhuriyet olarak hala gelişimini tamamlayamamış bir ülkeyiz. bilmem farkında mısınız? genel olarak yok birbirimizden farkımız. hala akletmeyecek miyiz? hayırlı çarşambalar memleketimizin güzel insanları.
devamını gör...
1- teröristlerle birleşirseniz ki birleşiyorsunuz, yeter ki bu gitsin başımızdan da kim gelirse gelsin diyenler bu ülke hepimizin.
2- seçimdem seçime bizleri hatırlamayın.
3- futbol takımı tutar gibi parti tutmayın.
4- kim hizmet ediyorsa onu destekleyin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar