4 ağustos 2018 istanbul hanımlar zirvesi

gelebilecek, gelmek isteyipte cesaret edemeyen, kimseyi tanımıyorum diyen, kimse bana gel demedi diyen tüm hanımları gözlerinden öperek davet ettiğimiz mini, hanım hanımcık zirvedir. gelin tanış olalım...
devamını gör...
kuvvetle muhtemel ellerine yüzlerine bulaştıracaklari bir kadın zirvesi olacaktır. sonuçta kadınlar bugüne kadar önemli bir başarıya imza atmış değil. neyse bekleyelim sonra haklı çıkalım.
devamını gör...
böyle güzel ve kolay bir kararı almak için neden bu kadar süre beklediklerini merak ettiğim zirve. deli ettiniz ..

zirvede bırakmayın bir sonraki zirve tarihini de hatta orada kararlaştırın derim. ben çok güzel ve keyifli geçeceğinden eminim, kimsenin ne dediğine bakmayın kill em all !

zirve yapanındır..

28 şubattan yadigar fazla peruğu olan var mı? *
devamını gör...
neden 4 ağustos anlatsanıza biraz. *
bir daha ki zirvede kavuşnak ümidiyle. siz yine de bana detayları haber edin belli mi olur.
devamını gör...
görmek istediğimiz hareketler. bakın bu dünyanın hammurabi yasalarından beri ilga olmamış yegane kanunu: konuşma, iş yap iş. erdoğan tarafından bekâra karı boşamak kolaaaaaay şeklinde eklemlenip geliştirilmiştir sonradan. şimdi hanımlar zirvesine pek uymadı bu söz ama idare edelim.

pişman etmeyen bir zirve serisine dönüşür inş.

öneri: hocamlı sizli bizli kısmı ne kadar çabuk geçerseniz o kadar iyi. zirve başlangıç ve sonunda 3 kere çok yaşa dünya sözlük diye haykırmayı da unutmuyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar