4 leğenle uçan bir damat kolay bulunmaz

#haber  #siyaset 

tweetin çirkinliği şurada dursun ona sözüm yok ama maliye bakanı neden açıklıyor? sen kimsin de açıklama hakkını kendinde buluyorsun? doğalgaz keşfi için de enerji bakanı yerine bu konuştu. birileri sürekli bunu öne çıkarmaya çalışıyor midem bulanıyor. herkes yerini bilsin yerinde hareket etsin. ekonomi batık ve yapılan hiçbir şey yok sağda solda konuşacak vakit bulabilmesi çok enteresan ya.

edit: damat dediği selçuk bayraktar ise sonuna kadar hakkı objektif insan uyardı selçuk kastediliyor olabilir diye. öyle ise yazdıklarımı dikkate almayınız.
devamını gör...
vatan haini saçmalaması... bunlar bu ülkede güzel şeyler olsun istemezler. içlerindeki pisliği böyle saçmaları güzel ama kimin ne olduğunu anlıyoruz. iyi ki dilin kemiği yok lan.
devamını gör...
daha önce dünyada bir çok benzerini gördüğümüz bir teknolojik icadın prototipi yapıldı diye kutsallık atfetmenin bir anlamı olmadığı gibi bunu basitleştirip gözden düşürmek için yapılan çabalar da sahibini küçültür ancak.
devamını gör...
tank yapacağız ayağına bmc ve tank-palet fabrikalarını ölü fiyata alan ethem sancak (bunlar ya sancaktar,ya bayraktar, ya ay-yıldız soyadlı aşağısı kurtarmıyor.) sırf tank paletten (katar'a devir) 6 milyar lirayı indira gandi yaptı.

bir ara of'lu viking yerli prototipi yaptık dedi ''isveç yerlisi ''çıktı ,iki araca 320 milyon lira ödenmiş.
12 senedir altay tankı yapılacak ..
helikopter yaptık sert havada nanay.
2012'den beri uçak gemisi yapıyoruz çıka çıka çıkartma gemisi çıktı onuda yaktılar yanlışlık ile .
bmc'nin yaptığı askeri araçlara tabut diyorlar ..
iha-siha kaça mal oluyor bu millete kimse bilmiyor.
yerli otomobili bekliyoruz çıksa da 4 şeritli uzay asfaltında sürsek,berat diyor bana bok atmayın.

şimdide bu dört pervaneli palavra çıktı. bviraz aklınız varsa açın japonya yapmaya çalışıyor son aşamalarında okuyun ibret alın.

neymiş karşı çıkmak vatan hainliği imiş 500 milyon toka ettiler ,tekno fest'te uçuramadılar rezil oldular bir 500 daha toka edilir rahat edersiniz kendinizi kandırırsınız..
hala akp yalanlarından bıkmadınız kağıt,şeker,çimento,yağ,halı fabrikasını kapatan çok merak ediyorum niye yerli uçan araç-taksi yapmaya çalışır niye mi cukkası güzel ..
devlet don lastiğimi üretir dediler don lastiğini çin'den ithal ettiler bu ara kıtlık var don lastiğinde ,maske lastiği yüzünden.

aldatılmaya meraklı milletiz vesselam ,lafta hazır vatan haini.

dolar 8 lira bankada ama biz maaşı lira olarak alıyoruz bize ne bu arada bilgisayarlar 7 bin lira olmuş kime ne.

yazan az yazmış .
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar