6 eylül 2015 hakkari terör saldırısı

hevalları sevinderecek , vatan sevdalılarını üzecek saldırı.

biliyorum klavye başında bir iki kelamla , üç beş sözle kimsenin acısını , yarasını paylaşamayız velakin elimizden gelen ''allah rahmet eylesin'' temennisinden ve duamızdan başka bir şey yok.

tarafımız belli olsun yeter, Allah'tab rahmet diliyorum.
devamını gör...
tabur komutanı dahil 17 şehit haberi kulağımıza geldi. rabbim yardımcısı olsun orada bulunan arkadaşlarımızın.

ayrıca;

safmışız bizi kandırdılar diye polisimizin, askerimizin bozuk para gibi harcanmasına sebebiyet verenleri rabbim bildiği gibi yapsın!

bizede yazıklar olsun. koltuğumuzda rahatça oturup iki dakika sonra alelade yaşamaya devam edeceğimiz için yazıklar olsun!
devamını gör...
teröre destek verenlere büyük bir gözdağı verilmesinin vaktinin geldiğini gösteren saldırı. bir hdp milletvekilinin boğazı kesilerek cevap verilebilir.

devamını gör...
ulke capinda genel bir kara operasyonu yapip pkk'ye kan kusturulmasi gerektigini ciddi ciddi dusundurten kara haberler. ohal ilan edilsin artik Allah askina ohal ilan edilsin. yeter artik hala neyi bekliyoruz.
devamını gör...
terbiyesiz bir takım gondermeli giderli entrylerle kınanan(!) eylem.. ecik de ecik gucuk gucuk olmus da bucuk bucuk olunca boyle olmus mus mus.. ya bir git sabrimizi zorlama yeter be.. Allah kahretsin Allah belasini versin kim destekliyor kim gormezden geliyor kim adına teror demiyor kim gizli gizli gorusuyor.. kim catismali gunlere donuyoruz mujde mujde diyorsa.. Allah onun belasini versin insan icine cikartmasin.. vatan evlatlari uzerinden yaptiginiz siyasetin ben .. duruyim burada..
devamını gör...
eğer çatışma bölgesi dağlıca 6. hudut taburu ise daha çok kahr olacağım menfur hadise. üzülmek, ağlamak artık bunlar samimi değil. orada askerliğini yapmış biri olarak o bölgede bu kutsal vatani görevin ne denli zor olduğunu ve arka planını yazmak istemiyorum. Allah şehadetlerini kabul etsin, geride kalanlara sabır versin. mehmetçiklerin ayaklarını sabit kılsın, attıklarını isabet ettirsin.
devamını gör...
vatansızlar yine iş başında. Allah size gün yüzü göstermesin. Allah bu ülkeden çaldığınız huzurun size zerresini nasip etmesin. sizler nankör mahluklarsınız. sizler vatansız öleceksiniz. size destek verenin de hoş görenin de ama şu bu diyerek arka çıkanın da Allah belasını versin. benin bahçemdeki köpeğimin dışkısı sizden daha değerlidir vatansızlar.

şehitlerimizin mekanı cennet olsun.
devamını gör...
bu şerefsiz hadise

hakkari'nin yüksekova ilçesi dağlıca bölgesinde yola döşenen mayın, patlaması sonucu meydana gelmiştir. bu kansızlar sürüsünün en bilindik yöntemidir. arkadan vurmayı, mayın patlatmayı, şafak sayan gariban çocukları öldürmeyi iyi bilirler. rabbim bu topraklarda yaşayıp, ekmeğini yiyen ama ekmek yediği yere ihanet eden kansızları cehennemine alsın!...

meydana gelen patlama ve ardından bölgede sürdürülen operasyon sırasında çıkan çatışmalarda şehit ve yaralılarımız var. rabbim şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza afiyetler ihsan eylesin. geride kalanlarımızın başı sağolsun. pkk şerefsizdir terör örgütüdür diyemeyenin kucağında patlasın bombalar. bindiği metroda patlasın! en sevdiğine kavuşacağı gün patlasın kopsun kolu bacağı o zaman pkk şerefsiz midir terör örgütü müdür oturur konuşuruz kopan koluna üzülürken ya da bacağına. şu an öfkeliyim belki bu tanımı daha sonra yumuşatırım bilemiyorum...
kahpenin kahpeliğini haykırmalıyız tabi onlardan değilsek.


(bkz: ülkemizin felaha kavuşması için fetih ve yasin suresi okuyoruz)

devamını gör...
türk milletinin gücünün daha ne kadar test edileceğini merak ettiren saldırı... bol keseden göz dağı vermek yerine artık icraata geçilmesi gerektiğini gözümüze sokan saldırı... yapanların Allah bin türlü belasını veresi saldırı... ve malesef maksimum 24 saat sonra gündemden düşecek saldırı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar