6 eylül 2020 sırbistan türkiye maçı

ilk yarı itibari ile göze çarpanlar; ozan tufan, yusuf yazıcı, çağlar; soy ismini hatırlamadım iyiler. forvette enes çok kötü. sol kanat hasan da kötü.

kolarov...onlar adına defanstan bir 10 numara gibi oyun kuruyor.

: dediğim anda kırmızı gördü.
devamını gör...
enes ünal ve kenan karaman'ın neden oynadığını anlamadığım maç. özellikle enes ünal'ın ne işim var ya benim burada diye gezinen hallerine 75 dk şenol güneş iyi sabretti.
devamını gör...
emre belezoğlunun futbolu bırakışı en çok milli takımın ayarını bozdu. saha kenarında yada oyunda olduğunda çok büyük etkisi vardı gençlere. zaten şenol güneşte avrupa şampiyonasında düşünüyordum onu diye erken bıraktığını ima etmişti.
milli takımımız bal yapmayan arıya dönüştü.
devamını gör...
içinde herhangi bir skor bilgisi olmayan tanımların olduğu maç. herkes atmış tutmuş, herkes guardiola, herkes kloop, tamam anladık. biriniz de skoru yazsaydınız bari. neyse, maç sonucu aşağıda.

devamını gör...
şenol güneş herkesi oynatayım diye adam akıllı bir kadro çıkarmıyor. dün hiç etkili olamayan oyuncular bile sahada kalmaya devam etti. irfan can ve hakan çalhanoğlu yoktu cengiz sonradan girdi. tarihimizde sadece yugoslavya zamanında 1 kez galip gelebilmişiz 1931 yılında onun haricinde yok. yugoslavyadan ayrılan diğer takımlarla maçlarımız olmuştu ama sırbistan ile ilk kez oynadık. çıkarsın bunları da yenersin hazırlık maçı da olsa. daha ciddi turnuvalarda ne olacak hangi kadroyla maça çıkacaksın şenol efendi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar