6 kasım 2019 real madrid galatasaray maçı

şampiyonlar ligi a grubu 4. maçı.

maç tarihi kötü şeyler çağrıştırıyor ama hayırlısı bakalım.

gecenin köründe saat 11'e koymuşlar bir de. uyuyoruz arkadaşım biz o saatte.
devamını gör...
barcelona'nın yenildiği, atletico madrid'in berabere kaldığı haftada, kendi sahasında real betis'e bir gol bile atamayan real madrid'in gazabından, Allah galatasaray'ı korusun duamı gönderdiğim maç. ilk maçın skoruna razıyım ben.
devamını gör...
galatasaray'ın kazanacağı maç. başka yol yok ya beş yeriz ya yeneriz.

ekleme: kadroya bakılırsa beraberliğe oynayacağız gibi duran maç. seri, lemina, nzonzi aynı anda sahada. türk futbolculara terim mesajı çakmış, ne yaparsanız yapın sene başında kafamda kurduğum yabancı kadroyla oynarım diyor. yunus bile sokulabilir bu takıma, adem büyük hareketli, andone ile rakip defansı örseleyebilir mesela falan. aman ya. yine de şansa falan yenelim işte.
devamını gör...
bu sezon çıkılan ilk maçtan bu maça kadar galatasaray'ın herkesin hafızasına kazınan belli bir disiplinde oynanan oyun planı olduğunu görmedim. Allah ne verdiyse rastgele oynanan maçlar çıkarılıyor.

kanat bindirmesi sonucu yapılan orta desen cıks,
şöyle iki al ver ile göbekten ceza sahasına etkili bir giriş desen tırt,
geçen seneye bakış ile bu sene ki oyuncu verimine hiç değinmiyorum bile.

neşter şart.


neyse gugıl'dan biraz uefa kupamızın görsellerine bakayım.
devamını gör...
kanatlarda ve ileride real'i tehdit eden bir organizasyon ve futbolcu sinyali yokken ceza sahanın önünde pres yaparlar rahat rahat. üç tane defansif orta sahayı da koyarsan defans içine gömülür kalırlar ister istemez. yenileceksek adam gibi yenilelim bari. fark da olabilir, ama böyle san marino gibi oynayarak olmasın bari.

terim'in planında küçük bir şey eksik: topu ileriye kim taşıyacak?
devamını gör...
madara olduk olmasına da yahu şu madridden deplasmanda neden en az 3 yiyoruz? abi 3 yemeden huzur bulamıyor muyuz nedir anlamıyorum. 10. mac avrupadaki ve hala galibiyet yok. yiyelim bari 8 de beşiktaş'a ortak olalım azıcık empati.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar