6 mart 2018 sözlük yönetiminden duyuru

merhaba dünyalılar,

uzun bir aradan sonra tekrar karşınızdayım. öncelik ile, insan insanı hiç mi merak etmez be muhteremler, bir "öldün mü kaldın mı ? " diyenimiz olmadı. her neyse bunu sonra konuşacağız... bugün size iyi haberler getirdim.
bildiğiniz üzre 15 temmuz 2017'de sözlüğü şu anda kullandığımız temaya geçirmiştik, genel kanı oldukça olumlu seyretse de bundan daha iyisini yapabileceğimizi biliyordum.

6 mart 2018 itibarı ile temamız tamamlandı, moderatörlerimize sunduk, atladığımız herhangi bir durum var mı diye hep beraber harıl harıl inceleme yapmaktayız. 24 saat içerisinde herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamamız durumunda sizleri yeni tema ile baş başa bırakacağız.
devamını gör...
açılan gündem başlıklarına azami şekilde özen gösterin. gündem başlıkları bir iki tanım yazılıyor ve öyle kalıyor. az dikkat edin ya...
devamını gör...
emeğe saygı duyuyorum. henüz görmeden bile emeği geçenlerin ellerine sağlık ama yönetimsel açıdan mantalite olarak, içeriksel anlamda kaliteye yönelik bazı şeyler değişmedikçe, isterse hologramlı yapın sadece suni bir hareketlilik sağlayıp, en fazla niceliksel bir takım istatistiklerde artış sağlayacaktır kanımca. haaa zaten başarılı, iyi sözlük kriteriniz odur, orasını bilemem.
devamını gör...
sevgili dünya, onca emek sarf etmişsin falan ama ben hiç beğenmedim.
ön yargılı biri değilim ama pek beğenmedim.
daha görmedim ama pek beğenmedim.
çok beğenmiş de olabilirim, henüz bilmiyorum. bu sebepten ötürü yeni temaya geçmeden önce duyuru yapmak kaliteli bir anlayış. şaka bir yana bu yüzden seni tebrik etmek istiyorum.
adamsın!
devamını gör...
yeni tema dünkünün aynısı. değişmedi mi yoksa daha?

--- alıntı ---

arkadaşlar lütfen şu yeni tanım girilen bir başlığın 5 gün önceki entrileri gözükmesin. rica ediyoruz. güncelliğini kaybediyor. aynı şekilde, gündem kategorisi altında son entrisi 3 gün önce girilmiş bir başlık bulunmasın.

--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar