6 mayıs 2019 istanbul belediye seçimlerinin iptali

bir ihtimal. bir tane solculuğu ile bilinen abi bayram kutlamalarını iptal edin demiş. tabi olmayabilir de. benim amacım zaten konuyu rezerve etmek. yoksa umarım iptal olmaz da başımız bi üç ay daha ağrımaz.
devamını gör...
gerekçesi şu; sandık kurulu başkanları kamu görevlisi değil.

gerekçe gösterilen sandıklarda hep akp kazanmış. ayrıca aynı sandık kurulunun görevli olduğu ilçe seçimleri iptal edilmemiş. sadece chp nin kazandığı ibb seçimleri iptal edilmiş. buna adalet diyenin yüzüne...
devamını gör...
ak partiye oy veren biri olarak halkın gözünde ak partiyi iyice düşüren bir hareket olarak görüyorum. rezillik başka hiçbir şey değil. ıkinci kez oy verip halkı aptal yerine koyanlardan olmayacağım.
devamını gör...
bu kadarını yapacaklarını hakikaten beklemiyordum. bizim memlekette mağduriyet her zaman kazanır bunu ak parti'nin başındakiler bilmiyolar mı da böyle bi şey yaptılar... ekrem bu sefer farkı açarak gelebilir. çok kişi öyle bi şey olursa inadına basarım diye restleşti. oyuncak oldu kur.
devamını gör...
koşar adımlarla geriye gittiğimizin kanıtı olan karardır. gerekçesi kadar komik bir karar. artık bu ülke için hayırlı bir şey hayal edemiyorum.
düzeltme: eksik harf.
devamını gör...
nedenleri nasılları tek tek belgelenerek bir açıklama yapılmalı. ülke delirmiş gibi herkes yalan söylüyor herkes doğru söylüyor. anlamıyorum nasıl bir ülkedir kimsenin lafina inanılmiyor kimsenin. bu halk neye inanacak gerçekten yok yani sadık bir mecra.
devamını gör...
iptal secimi eger sandik gorevlileri ise, bu gorevlilerin bulundugu gecmis secimlerin de iptal edilmesi lazim, aksi takdirde demokrasiye vurulmus en kanli darbedir bu karar..

vicdani olan herkesin elini vicdanina koymasi lazim..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar