7 şubat 2016 cizre'de 60 teröristin öldürülmesi

inşallah doğrudur dediğim haber. bu sayede cizre temizlenmiş olacak. çözüm süreci kapsamında verilen tavizleri polis ve jandarma temizliyor. sırada yüksekova var.
devamını gör...
resmi açıklama ile kesinlik kazanabilecek bir sonuç. hdp can havliyle bu bodrum teröristlerinin kurtulması için çok uğraştı ama gördüğümüz kadar olmadı.

bakalım o delikten neler çıkacak!
devamını gör...
sadece bir bodrum değil onbeş binaya tüneller ile bağlı bir bodrumdaki 58 teröristin öldürülmesi olayıdır. içinde yabancı olanlar da varmış.
devamını gör...
pkk haber kaynaklarınında doğruladığı gelişme.


--- alıntı ---

cizre'de mahsur kalan yaralılardan haber alınamıyor. sosyal medyadaki bazı hesaplarda içerdekilerin infaz edildiği bilgisi servis ediliyor

--- alıntı ---
devamını gör...
trt muhabirinin verdiği bilgilere göre, gün içinde cizre'de öldürülen teröristlerin sayısıdır. yani hepsi tek bir yerde değil. ayrıca kaçan teröristlerin yaktıkları binalarda da yanmış cesetlerin bulunduğu, bunların da daha önce öldürülen teröristlere ait cesetler olduğu değerlendirilmesi yapılmaktadır.

devamını gör...
gecenin en güzel haberi. o kalben destekleyenlere de mesaj olur sevgili yazar. bu uğurda kaç tane çocuk yetim kaldı? ha buna bugüne kadar müsaaden devlet ve hükümette hatalıdır. ama geberip gitti o 60 vatan haini köpek!!!
devamını gör...
artarak devam etmesini temenni ettiğimdir. ve yaza kadar şehir içini komple temizlerler inşallah. devletin bir şeyler yapıp bölgenin halkını pkk'nın aleyhine aktif hale getirmesi lazım. buradan kasıt savaşmaları değil tabi ki, tepki koymaları.
devamını gör...
ölü sayısındaki farklılık gece karanlığı olduğu için binalarda ayrıntılı arama yapılamamasından kaynaklıymış. sebebi öldürülen teröristler bir sürü bombalı tuzak koymuşlar. sabaha sağlıklı bilgi gelir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar