8 nisan 2017 yenikapı mitingi

sözlük reklamlarında da karşıma çıkan miting.

sırasıyla sağ üst köşeden kapat, bu reklamı gösterme, ilgimi çekmiyor seçenekleriyle reklamı yok ettim.
devamını gör...
demokrasi gereği yapılan miting. lağkin içeriği başkalaşınca insan dumura uğruyor. umarım ki otobüslerle getirilecek insanlar sağ salim alana varır. dün adana kozan ilçesinden cumhurbaşkanının mitingine getirilen öğrencilerden 14 ü yolda yaralandı. ölen çocukların olduğu da yazılmış. kalabalık nedir? yığın nedir? ayrımına varmak için komün mü yapsak lan.
devamını gör...
ismi lazım değil bağzı kurumların çalışanlarına katılma zorunluğu getirdiği mitingdir. kurum müdürü belirli saatlerde whatsap aracılığı ile konum paylaşımı isteyecekmiş. zaten büyük bir çoğunluk gidecek ne var yani insanları tatil günü böyle bir zorunluluk altına koymaya. bu şekilde davranan işgüzar müdür bilmem hangi konuma zıplamak için hiç bir fırsatı kaçırma aferin.
devamını gör...
abd'nin suriye saldırısına tam destek verenlerin düzenlediği miting. abd askerlerine bir selamlarını daha esirgerlerse hatırı kalır dostlarının.

''yanındayız demokrasi ve adaletin hamisi abd'' sloganlarınızı bekliyoruz.
devamını gör...
siyasi tercihini sokaklara ve meydana yansıtmak isteyen türkiye cumhuriyeti devleti vatandaşlarının katılacağı, anayasal bir hakkın kullanıldığı mitingdir.

yeter ki devletin imkanları yerine düzenleyen partinin-kuruluşların maddi kaynaklarından karşılansın miting giderleri. aksi halde vergi ödeyen bir yurttaş olarak hakkımı helal etmem.
devamını gör...
ismi lazım olmayan bazı kurumların katılımı zorunlu tuttuğu miting(miş).

ya gerçekten merak ediyorum hangi kurum hangi resmi yazı ile böyle bir şey yapmış. böyle ismi lazım değil deyip ortaya bir şey atıp kaçmayalım. ispatlayın kimse hep beraber üstüne çullanalım.
devamını gör...
provokatörlere göre bağğzı kurumlar çalışanlarını katılmaya zorluyormuş. kurum adı ve ilgli müdürün adını ve ilgili iddiaya ait görsel yazı vb kanıt rica edeceğim. bimere şikayet edelim bence. he yoksa böyle bir şey genel mudurunuz kılışdar gibi olasınız.
devamını gör...
(#5797043)
yırtmak isteyen kişiler için androidde
ayarlar
geliştirici seçenekleri
sahte konumlara izin ver işaretleyin.
sonra google playden fake gps türünde bir program indirin.
programı çalıştırıp sahte gps konumunu ayarlayın.
siz evinizin tuvaletinde klozette otururken kendinizi yenikapıda gösterebilirsiniz.
tanım: kimsenin kimseyi zorla götürme hakkının olmadığı ve böyle bir zorlama varsa şikayet edilmesi gereken miting.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar