almanya'da yaşayan 49 yaşındaki berrin t. isimli kadın sevgilisi ile birlikte 9 yaşındaki oğlunu 3 yıl boyunca pazarladı. iddianamede şok edecek detaylar var. mesela onlardan biri şerefsiz anne ve sevgilisinin çocuk henüz 4 yaşındayken pazarlamaya karar vermeleri ve karar alındıktan 1 yıl sonra da pazarlamaya başlamaları. yarıca kadının sevgilisi de çocuğa defalarca saldırıda bulunarak çocuğa kadın iç çamaşırları giydirip resimler çekti.

dava alman mahkemelerinde görülüyor.

dünyayı kapatıp gitmenin zamanı geldi aslında.

haber
devamını gör...
anne değildir o dedirten durum.

hiçbir annenin bunu yapacak kadar cani olabileceğini düşünmüyorum.
çocuk doğurmak anne yapmaz kimseyi.
bu kadın bu çocuğu sadece doğurmuştur. annesi değildir.
devamını gör...
muhtemelen doğduğu andan itibaren foseptik işlevi görmüş bir dallama. Allah bilir neler gelmiştir başına, şaşırmadım, çok üzüldüm. başlıktaki türk ifadesi ise lüzumsuz olmuş. sapkınlığın dili, dini, menşei yok.
devamını gör...
bu müsveddelerin insan yerine konup yargılanması gerçekten zorunlu mu? mesela koca dünya birsürü şeye göz yumuyoruz salıversek bunları kendileri gibi adilerin arasına. hepsi orada birbirini yese de biz görmemezlikten gelsek olmaz mıydı? inşallah kapatılacakları yerde alacakları her nefesin son nefesleri olması için yalvarırlar.
devamını gör...
bu yaratıklar zaten yorumsuz da, bence böyle durumlarda bunları yetiştiren aileler de derin bir soruşturmadan geçirilmeli. nasıl bu kadar ruhsuz ve vicdansız evlatlar yetiştirmişler? bence bu konular da soruşturmaya dahil edilmeli. bir de bunları Allah'a mal etmeye çalışan zavallılar var. merak etmesinler, neyse ki her şeyin bir zamanı var. onların da zamanı gelecek, bu kalplerindeki zehri saçanların da.
devamını gör...
türkiye'de olsa aşağıdaki soruların sorulacağı çocuktur.

-hiç zevk aldın mı ?
-karşı koydun mu , koymaya çalıştın mı ?
-karşı koyamayacağını anlayınca olaya müdahil oldun mu ?
devamını gör...
konu ile ilgili alman yargısına güveniyorum. önceki entryde belirtildiği gibi, türkiye’de olsa idi, çocuğun 13836336 yıl hapsine karar verilir, masum? tecavüzcü pedofililere şilt ikram edilebilirdi. belki o kadar alçalmazlardı, bilemem. bu ülkede hiçbir şeyin garantisi yok zira.
devamını gör...
olay iğrenç ötesi korkunç bir olay. lakin türk sıfatı niye oğlum? pazarlayan türk de onun sevgilisi ve bu çocuğu istismar edenler de mi türk? alman pedofili diyor musun demiyorsun.

adamlar zihnimizi ele geçirmiş islamofobi, türkfobi bizim bile zihnimize girmiş.
devamını gör...
okurken gözlerimin yaşardığı yutkunamadığım başlık. umarım doğru değildir. eğer doğruysa umarım kıyamet koparda komple yok oluruz bu nedir.
devamını gör...
anne sıfatının yakışmadığı aşağılık yaratık.
bence sözlük bu tip başlıklara girilecek tepkilere karşı kuralları esnetmeli. biz buna söylenmesi gereken her şeyi en ağır dille söyleyerek, duyurmalıyız. böyle olunca benim zoruma gidiyor. sanki olay çok basit bir şeymiş gibi sakin ve düzgün cümle kurmak zorunda kalıyoruz.
bu duruma bu şartlarda ne denebilir bilmiyorum. yalnız şunu düşünmeden edemiyorum. bu çocuk bu hayata rağmen bu dünya’ya niye geldi? bu çocuk büyüyüp sorguladığında ona neyi anlatabilir ve ikna edebilirsin? bu çocuk her gün nefretle büyüyor, yaşadığı işkenceyi hayal bile edemezken, onun nasıl katlandığını düşünmek bile yeterince acı verici. bilmiyorum ama bu dünya’nın adaletini çözemedim. rabbimin buna nasıl izim verdiğini herkes gibi ben de sorguluyorum. günaha girmek istemiyorum, korkuyorum unutulduk biz, korkarım bütün hesaplar öbür tarafa kaldı...
devamını gör...
o kadının ve sevgilisinin en ağır cezaya çarptırılmalarını dilemekten başka elimden bir şeyin gelmediği iğrençlik. nasıl bir kadın kendi evladını 4 yaşındayken pazarlamaya karar verir ve bunu yapar aklım almıyor. o çocuk kurtarılabilir mi bu trajediden sonra bilmiyorum. böyleleri için idam uygulanmalı hem de en acı verecek şekliye
devamını gör...
almanya çocuk koruma sistemi en güçlü ülkelerden biri, karşılaştırmalı olarak çocuk refahına bakarsanız, almanya'nın çocuk politikalarının diğer ülkelere göre daha iyi olduğunu görürsünüz. böyle bir durumun yaşanması, sistem ne kadar iyi olursa olsun böyle bir durumun olabileceğini göstermesinin yanında, iyi bir sistemin olsa da , çok ceza alsan da ( muhtemelen bizim ülkemizde medyatik olmayan bir durumda alınacak cezadan daha fazla ceza alacak) önemli değil, bu olay hep olacaktır. önemli olan çocuk koruma mekanizmasını daha güçlü yapabilmek için neye ihtiyacın var görmek, bulmak. muhtemelen bu çocuk 6 yaşından beri kamu hizmetleriyle bir şekilde ilişkili, bu yaşa kadar bu durumun fark edilmemesi de bir ihmal zira.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar