a haber

kupa maçlarını yayınlayan kanal. kasımpaşa trabzon maçının normal süresi 1-1 sona erince uzatmaya gitti. fakat kanalın skor tabelasında uzatmalar 0-0' dan başlatıldı. ömer üründül futbol enteresan demedi daha. bu arada ben bu satırları yazarken spiker "teknik bir arıza" olduğunu söyledi.
devamını gör...
Allah Allah bir ben ciddiye alıyorum galiba. koca haber kanalı bir başlık olarak bile yok sözlükte.
diyeceğim şu (namı diğer tanım) saat 01'de cemaate çakan hükümete yan çıkan canlı yayın yapıyorlardı.
la gidin uyuyun başbakan uyumuştur korkmayın.
devamını gör...
müftünün karısı adlı tiyatro oyununda arzı endam eden kişiyi deşifre eden kanaldır.şimdide yıllarca hizmet adıyla perdelenen oyunu deşifre ediyor..
devamını gör...
--- alıntı ---

bir çarpıtma haberi de kendileri yapmıştır.

beyrut kasabı ariel şaron'un ölümünü 'vefat etti' diye verip şaron için 'çığır açan' yakıştırması yapan cemaat medyası yeni bir skandala imza attı.

samanyolu tv bu kez israil'in filistin'e yönelik hava saldırılarının "terör örgütlerine" yönelik olduğunu söyledi.

samanyolu haber, israil'in gazze'ye yönelik düzenlediği hava saldırılarını "israil güvenlik güçleri gazze'de terör örgütlerine yönelik hedefleri vurdu" sözleriyle verdi. haber büyük tepki topladı.

--- alıntı ---
buraya kadar sıkıntı yok ancak haberin başlığı şöyle ki ''stv, gazze'deki çocuklara terörist dedi.samanyolu haber, gazze’deki çocuklara terörist yakıştırması yaptı ''

samanyolu haber de çocuk ifadesi kullanılmamıştır. ha kullanılsa şaşırmam ancak olmayan bir şeyi de olmuş gibi haber yapmak. nefreti arttırmaya yöneliktir.

http://www.ahaber.com.tr/gu...
devamını gör...
bu akşamki programda ergenekon dönemlerinde garip saç kesimiyle hafızamıza kazınan tuncay güneyle bağlantı kurdular.
gülen cemaati ile ilgili ilginç açıklamalarda bulunuluyor.
devamını gör...
mehmet ali öngel ve sevilay yükselir ile mükemmel! bir haber anlayışları var. bu ikisi cemaate çalışıyor. x kulaklarını çeksin. gereksiz bir haber sitesi. ancak salaklar aval aval bakıp inanır.
devamını gör...
en güzel tartışma programlarının yayınlandığı haber kanalıdır.katılımcıların hepsi aynı kafada olduğundan asla seslerini yükseltip izleyiciyi çileden çıkartmazlar.fikir alış verişinden ziyade fikir onaylama şeklinde sürüp gider programlar.tavsiye ederim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar