1. (Tematik)
geçtiğimiz pazar günü malum ararsan 3. gezegendeyim daveti ile 23 ekim 2016 dünya sözlük erkekler zirvesini gerçekleştirdik.
tabi zirve başlığından da görüleceği üzere zirve hakkında herkeste bir soru işareti bir gerginlik mevcuttu. gidersen ne olur? tekfir edilir miyim? sağ çıkar mıyım? ama fatih camii manzaralı o ev bi şekilde bize güzel göründü ve gittik zirveye.
fakat durum öyle değildi, biz en üst katta fatih camii manzaralı bir ev beklerken a3g bizi bodruma aldı, böyle karanlık izbe bi yer falan. pencere falan desen hiç yok. tabi adam evini açmış kalkıp laf edecek halimiz yok giriştik muhabbete. uvey de gelip kadro tamamlanınca çay servisi başladı gır gır şamata falan derken bi ağırlık çöktü bize. önce fahrettin fahrenheit'ın yer minderine yığıldığını gördüm, hemen arkasından verâ-ul-verâ da kendinden keçti. sıra bana gelmiş olacak ki sonrasını hatırlamıyorum. ne kadar zaman sonra bilmiyorum sabskripsiyonabilite ikileminin beni sarsması ile uyandım. hepimiz ayak bileklerimizden duvara zincirlenmiştik ancak a3g bizimle değildi. herkesin uyanması ile birlikte aşağıda kaydı bulunan dış ses konuşmaya başladı.

http://vocaroo.com/i/s1zkbhWxaFFT

işte bu konuşmayı dinledikten sonra herkesi bir korku aldı tabi, bi yanda bağırışmalar diğer yanda ağlayanlar ne yapacağımızı bilmiyorduk. odanın girişindeki sürgülü kapı da yavaş yavaş kapanmaya başlamıştı. zindirden kurtulup kapı kapanmadan kendimizi dışarı atamazsak belki de hep burada kalacaktık. işte o an zirve başında muhabbeti geçen bir neşid söylemeye başladım, biliyordum ki a3g bu neşidi çok seviyordu. işe de yaradı ve ayağımdaki zincir açıldı, kapı kapanmak üzere olduğu için kendimi zar zor dışarı attım. en son dönüp baktığımda uvey testere ile bacağını kesmeye çalışıyordu. sonra ne oldu ne bitti hiç bilmiyorum. korkumdan hiç bir yere de haber veremedim. inşallah iyilerdir.
devamını gör...
2. (Tematik)
oyun bitmiş değil. hepinizin üzerine bir mekanizma yerleştirdim. bu mekanizmanın çalışma prensibi şu 550 millet vekilinin tek tek ismini ve tekfir edildiğini duyana dek deaktif olmuyor pazar gününe kadar deaktif edilmezse sürpriz bir şekilde öleceksiniz.
devamını gör...
5. (Tematik)
jigsawı duyunca a3g yi üç tekerlekli küçük bisikletle düşündüğüm için hikayenin geri kalanına odaklanamadım... sakalı tekerleğe takılır lan ahahaha*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar