aa benim müşterim değil benden veri almıyor

ysk başkanı sadi güven'e ait açıklamadan.
dün gece son anda seçim sonuçlarını duyurmayı durdurmasına gerekçe olarak, ''sahadan ve ysk'dan veri alamıyoruz, veri almaya başlayınca sonuçları aktarmaya devam edeceğiz'' demiştiler. ysk başkanı ise kendilerini işe karıştırmamalarını söylemiş. oysa hepimiz veri akışını durduranın big brother olduğunu biliyorduk.

"aa benim müşterim değil, benden veri almıyor. nereden veri alıyor bilmiyorum. benim üzerimden polemik yaratılmasın. aa 90'lara geldiğinde ben daha yeni veri giriyordum"
devamını gör...
daha resmi sonuçlar açıklanmadan devlet kurumları arasında kavga çıktığının kanıtı olan açıklama. ulan ne kadar alışmışsınız devletin hep arkanızda olacağına, hemen ilk keskin virajda panik yapıp birbirinizi suçluyorsunuz. yazıklar olsun sizin gibi bürokratlara da, kurum yönetimine de.

anadolu ajansı da ne kadar saçmalamış ''sahadan veri alamıyoruz'' diyerek, ulan bilgi alamadığın yerler kadıköy ve beşiktaş'tı ki yürüyerek gitse elemanlarınız ilk elden alırdı en gerçek bilgiyi yalancılar.
devamını gör...
aa'nın bu zamana kadar ysk'dan veri aldığını sanan kimseler varmış onu görmüş olduk. aa zaten verileri parti temsilcilerinden alır, kendi sistemine girer ve oranları yayınlar. hatta ysk daha yedide sonuçları açıklamaya başlarken partiler bile %90 sonuçlara hakimdir. ysk sadece partilere veri akışı sağlar. veri akışının durmasının sebebi de aa'nın ulan biz şimdi ne yapacağız diye derde düşmesidir.
devamını gör...
çevir kazı yanmasın tezahürü. belki de aa, ekrem imamoğlu'nun kazandığını söylerken ysk buna karşı çıkıp gerçek sonuçlar işte burada diyecek, böylece ufak bir tiyatro oyunu sergilenecektir. bir varsayım tabi ama geceden beri elinde "teşekkür konuşması" ile bekleyen binali'yi çok bekletmemek lazım. ne de olsa adam meclis başkanlığından çekildi. bu ahde vefaya sessiz kalmayacaksin değil mi başganım? *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar