abbas güçlü

kabak tadı vermiş programı hala yayında olan programcı.en son izlediğim bölümünde boğaziçi üniversitesinde yapılan programda üniversite mi milli piyango lisesi mi belli olmayacak derecede gerzek sorularla konuklarını meşgul etmiş hatta katılımcılardan biri sabaha karşı 3 te artık dayanamayıp "ilkokul seviyesi" diyerek gecenin bir saati yarmıştır.
devamını gör...
an itibarıyla bugün karaelmas üniversitesinde zeki sezerle birlikte öğrencilerin sorularını cevaplayacakmış.

rezil bir program olacağını düşünüyorum.
devamını gör...
bulunduğu noktaya bakınca oraya nasıl geldiğini anlamadığım, yetenek, kıvrak zeka, entelektüel birikim yoksunu insanlardan birisi. tabi ki türkiye'de çok örnekleri var bu tiplerin ama nasıl olup da bunca yeteneksizliğe, yetersizliğe rağmen çok öenmli adam şeklinde yaşayabiliyorlar.
bulundukları yerlerde aynı fikirde olmasak bile saygı duyabileceğimiz, gerçek aydın insanlar bulunabilseydi keşke, ama türkiye de bulunduğu yeri haketme şartı yok nasılsa.
devamını gör...
yazılarında tamamen aydın doğan yazıyormuş hissi veren, programında ise dindara söz vermeyip, kafire nezakette sınır tanımayan insan...

ha birde dikkat ettim, artık devlet değil vakıf ünileri tercih ediyor çünkü özel üni'de ki zengin veledi chp'liler tarafından işlerine gelen konularda daha çok alkışlanıyor...

a.g: arkadaşlar... bugün atatürk'ü tartışacağız... yüce lider...
öğrenciler: aalkkkkkkkışşşşşşşşşşşş... hurraaaaaa

fikri akyüz: bayrakta bir bez parçası nihayetinde
öğrenciler: yuuuuuuuuuuhhhhhhh... hurrraaaaaaa

abdurrahman dilipak: yaşasın şeriat!
öğrenci müsvetteleri: yuuuuh.. yobaaaaaazz...

sizin gibi üni öğrencisinin suratına tükürsem yeridir...
tabi abbas'ta öyle...
devamını gör...
2003 yılında genç bakış programına katılma imkanım olmuştu orada kendisini daha iyi tanıma imkanı bulmuştum,
bir kere objektif adam, sırıtan bir tarafgirliği yok, sonra güleryüzlü ve işini güzel yapıyor,
doğan grubunda iş yapıyor diye süpürücülük yapmamak lazım,
eğitim konusunda gayretli çalışmalarını ise görmemek olanaksız.
devamını gör...
an itibariyle genç bakış programında(elazığ-fırat üniversitesindeler bu gece) ateşli bir şekilde katsayı farkını savunmakta olan kişidir-ona tam aksi yönde bir argüman ile karşı çıkan öğretim görevlisi de lafa okulumuzun kpss başarısı çok yüksek gurur duyuyorum bundan diyerek başladı,arkadaş kimi tutsan elinde kalıyor nasıl bir sistematik manyaklığın içindeyiz anlamış değilim.bir doğru üç yanlış gidiyoruz bir yere doğru.
(bkz: katsayı farkını savunan meslek liseli gazeteci)
(bkz: kpss ile gurur duyan eğitimci)
devamını gör...
bulundugu yere birilerinin iteklemesiyle, desteklemesiyle filan geldigi o kadar bariz ki pacalarindan akiyor. koskoca iletisim fakültesi profesörü herif, program yapiyor filan, daha konusmayi bilmiyor.
en son "bizim gündemimiz anayasa degil, issizlik aldi basini yürüyor, ekonomi cökmüs" diye bas bas bagiriyordu genc bakis'ta. kimse sallamadi tabii.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar