abbey road

londra'da camden ve westminster arasından kuzeybatı-güneydoğu istikametinde st. john's wood'a doğru lord's cricket ground yakınlarından geçen yolun adıdır. b507 yolunun da bir parçasıdır. beatles'ın aynı isimli albümünü yaptığı abbey road studios bu yolda yer almaktadır.
devamını gör...
kendisiyle 1993 yılında ahmet özal'ın babasını öldürürken tanıştık. söz birden dinlediğimiz müziklerden açıldı. kaliteli müzik zevki olan bir insanın yaşamı da kalitelidir. yüksek ihtimaldir ki karakteri de öyledir. ben kendisini gevezeliğe tutunca,
''abi az işim var. şu suikasta az daha gizem yükleyeyim de, 30 sene işin içinden çıkamasınlar'' dedi.

sonrasında bir bara gidip sohbeti sürdürdük. ara sıra denk geldikçe otururduk kendisiyle. uzun yıllar sonra sözlükte rastladığıma çok sevindim.
devamını gör...
1996 yılında nicole kidman'la seviyeli bir ilişkimiz vardı. ben kendisine sırılsıklam aşıktım, nicole ise benden cinsel anlamda faydalanıyordu. nicole'nin bir ankara ziyaretinde otele geçmeden bir barda iki kadeh rakı içelim dedik. nicole rakı'nın yanında şalgama ve bana bayılır. tesadüf bu ki abbey'de bir süre sonra bara geldi. masamıza davet ettik. çok keyifli bir sohbet oldu. ama o gün bana şu sorusunu hiç unutmayacağım; ''mican'cım, yenge hanım ne iş yapıyor?''

müzik bilgisi bu kadar yüksek bir arkadaşın sinema hakkında ki bu ilgisizliği beni üzüntüye sevketmişti.
devamını gör...
#6464244

ilgili tanımında ‘...ağlamanın erdemini burda tadıyoruz’ diyerek çağın problemini bana bir kez daha hatırlatmış yazarımızdır.

gözyaşlarımızın bile sanallaştığı bir çağda, gel de hüzün neydi onu sor...hissedilmeyen şey de anlatılamıyor işte...böyle bir çağa denk geldik.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar