abdülkadir ömür

2017-2018 sezonunda gençlerbirliği maçıyla türk futboluna meteor gibi düşmüş genç yıldız. doğal olarak hemen türk messi diyenler olmuş ancak bana daha ziyade zayıf fiziği, oyun aklı ve virtüözlüğüyle arjantinli eski yıldız (bkz: osvaldo ardiles)'i hatırlattı.
devamını gör...
trabzonspor'un trabzonlu genç ve karakterli futbolcusu. gelecekte milli takımın değişilmez oyuncusu olacak inşallah. yomralı.
devamını gör...
ingiliz kulübü leicster city'nin 20 milyon sterlin teklif edip trabzonspor'dan cevap beklediği söylenen futbolcu. gitse iyi olur, kendini daha geliştirir diye düşünüyorum. 25 milyon euro civarı oluyor galiba. iyi para.
devamını gör...
rakip beki yorar. her türlü yorar. arkasındaki bek iyiyse açıklarını kapatır ve hatta hücumda bolca boşluk bulabilir. ben de muhammed salah'a benzetiyorum koşuşunu falan. istikrarla gelişirse türkiye'nin en iyi futbolcusu olmaya aday.
devamını gör...
tam çıkış yakalamaya başlamıştı, bu sezona da oldukça formda başlamıştı ama sakatlığından dolayı 6 ay sahalardan uzak kalacakmış. sezonu kapatmış muhtemelen. geçmiş olsun kardeş. üzücü bir durum. tam da trabzonspor'un ihtiyacı olduğu zamanlardı. tüh.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar