abdullah öcalan

kendisi ile ilgili bilinmesi gereken en önemli nokta sahte liderliğŸidir. yakalandığŸında ki ifadesi ile korkak bir piyon olduğŸunu belirtmişŸ, annem türktü v.b gibi komik savunma ile bu yüzünü ortaya çıkarmışŸtır.
devamını gör...
kendisi ile ilgili bilinmesi gereken tek nokta katil olduğudur. çocuk, kadın, ögretmen, doktor katilidir ve hala birileri tarafından insan gözüyle bakılmaktadır.
devamını gör...
kendisi ile ilgili bilinmesi gerekmeyen en önemli şey ise sabahları soyalı kahve sevdiği ve üzüldüğü zamanlarda çıplak ayakla uzun sahil yürüyüşleri yaptığıdır.
devamını gör...
"keşke dtp'nin iddia ettiği kadar kötü muamele görseydi" diye iç geçirdiğimiz kişi. onu sam amcadan teslim alıp, bebek gibi besleyenleri bize en büyük kötülüğü yapanları affetmeyeceğiz.
devamını gör...
kendisini bilmek istemesemde gözüme gözüme giren hatta gözümle yetinmeyip mazallah başka yerlerime de girmesinden çekindiğim ad ve soyaddır. merak ediyorum öcalan soyadı'mı onu gaza getirdide böyle kahramanlıklara soyundu.
çılgın şey, aynı zamanda birde adası var bu şahsiyetin karaya 3 mil'den fazla yaklaşamıyorsunuz, ettiği kırkbine yakın şehit cinsinden 600 kadarı onu korumakla mükelleftir şuan.
devamını gör...
abdullah ocalan, bazi iyi niyetli olmayan cevrelerin iddia ettigi gibi ermeni degil, kürttür. hakkinda bilinmesi gerekenlerin en basinda, bu pisligin ve pkk terorunun ulkemize 360 milyar $ a patladigidir. cok faideli iktidarlar sayesinde hala kus sutuyle beslenmektedir.
devamını gör...
devlet memuru olduğu idia edilir. doğruluk payı varsa iğrençtir.
istihbaratçı olduğu iddia edilir bu da iğrençtir.
devlet için herşeyi yapacağını söyler bu daha da iğrençtir.
insan olduğu söylenir, ulan hangi insan senin yaptığın caniliği yapabilir eşek evladı. *
bu terbiyesiz adam elleri ve gözleri bağlı iken ona vatana hoşgeldin diyen özel harpçinin gözelerine bakarken söylediği sözler ile hatırlanacaktır.
http://http://in.truveo.com/Apo%E2%80%99nun-u%C3%A7akta-s%C3%B6yledi%C4%9Fi-ilk-s%C3%B6zler-/id/108086437299083350
edit: kemal sunal o malum kelimeyi bangır bangır söyleyip duruyorken televizyonlarda, şehirlerarası otobüslerin tv lerinde ses çıkarmayan zihniyet ihl sozluk modlarından ders alsınlar.
devamını gör...
hayatta hiç bir lider kendisi kadar birikimsiz olamaz. roj tv'de "ben işlerin bu düzeye varacağını nereden bilebilirdim" diyerek kendini daha da küçültmüş liderimsi. neye inanırsa inansın, lider dediğin adamın bir karizması olur. karpuz satıcısı bile kendisinden daha karizmatiktir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar