abdullah önden

işŸini gerçekten bilen ve düzgün şŸekilde yapmak için gayret eden bir yazılımcı. özellikle yazılım ile ilgilenen arkadaşŸlar, kendisine soru sorduklarında, gayet ciddi bir tevazu ile yanıtlıyor, ki bu özellikte bir yazılımcı bulmak gerçekten zordur türkiye'de.
devamını gör...
işindeki titizliği ve başarısı gibi insani ilişkileride çok üst seviyede olan, ahlak ve erdem sahibi! bir karaktere sahip, mesleki çevresinde de saygıyla anılan başarılı bir mühendis arkadaşımız. daha nice güzel başarılı işlere imza atmasını diliyor, onu böylesi güzel bir gönül gözü! ile yetiştiren ailesinin de mübarek ellerinden öpüyoruz.
devamını gör...
işindeki titizliğini bilmem, işiyle de ilgilenmiyorum zaten. ben ahlaki tarafını yakînen
biliyorum, gözümle şahit oldum, duydum, okudum, anladım. (onu bilince de işi hakkında fikir sahibi oluyorum zaten.) madem adına başlık dahi var, biz de kendi yorumumuzu yazalım dedik. gittim fikrimi üstü kapalı şekilde yazdım. illaki olumlu yorum mu olmalı? yazım için karalama dediler. böylesi bir başarıyı benim olumsuz yorumum mu karalayacak? var demek ki bir haklılık ki, sinirlerini bozdu. gidip elaleme mailler atana kadar bir dönüp kendime bakardım. hak ettim derdim. sözlüklerle, bu işlerle içiçe zaten sildirir diye yazmıştım, öyle de oldu. tamam tamam ne halt ettiğini yazmıyoruz. sen harika, sen kusursuz..
kusurlu hareketlerden birini yapmış olarak cezalandırıldık, herkesten silmem için laf yedik, milletle kötü oldum. üstüne öpücüklere boğduk. kendilerine hayran insanlar, garipsiyorum ahlak anlayışınızı, net.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar