abdurrahim boynukalın

abilerin hasıdır kendisi. kelamı, sesi, aklı, tavrı, cömertliği, adamlığı o'dur yani daha öte birşey değil. candan ötedir.
devamını gör...
sözlük gündemine girmemiş, lakin sosyal medyayı attığı tivitlerle sallamış; akp istanbul milletvekili, eski istanbul akp gençlik başkanı.
ne sosyal medyanın diline doladığı bedelli askerliğini, ne de 1 kasım seçimlerinde sandıktan ne çıkarsa çıksın başkan yaptıracağız tehditlerini, ne hürriyet baskını, ne de apo güzellemesi tivitleri...

1987 doğumlu. mevzu ne;

--- alıntı ---

13 yılda inşa edilen genç zihni anlatmak:sabitesiz,reelpolitikçi,sığ,sloganik
gelecek sıkıntılı

--- alıntı ---
devamını gör...
abdullah öcalan'a ilkeli diyebilen, onun mesajları ile duygulanabilen, mehmetçik'i yererken "gerilla"yı normal gösterebilen milletvekili. zorumuza giden bunlardır ve bu yüzden "harcanma modası"na dahil olmuştur.
devamını gör...
bir kaç sene evvel twitter'da takip ederdim.samimiydi.hiç unutmam hula katliamı için imtihanı kaybettik Allahım bizi affet gibi bir şey yazmıştı.linkteki videoyu izleyince ağlamıştım bayağı.katledilmiş çocuklar vardı,hiç gözümün önünden gitmezler.zaten o videodan sonra benim için hiç bir şey eskisi gibi olmadı.tüm dünyam değişti.neyse sonra bir ingiltere'ye gitti geldi bir an anda gençlik kolları başkanı sonrada milletvekili oldu.her ne kadar tayyipçiliğini desteklemesemde hürriyet'in önüne gidip konuşma yapmasını desteklerim.bu azgınlıkları bir son bulmalı.
devamını gör...
sosyal medyada insan harcamanın ne kadar kolay, ne kadar iğrenç bir şey olduğunu müşahade ettiğimiz abi. ağız işte torba değil ki büzelim. siyasetçiliği bir tarafa insan gibi insandır, bebe diyenlerin kaçını cebinden çıkartır. tutarsız mı oldum. banane. zaten hiçbirinizi tanımıyorum.
devamını gör...
abdürrahimciğim çok haklı! biz zaten delikanlı diye, 200 kişiyle gazete basıp, şuursuz bir kitle tarafından linç edilmekten korkan insanları tiye alanlara diyoruz. aferin, canım benim,aferin! büyük türkiye idealine, senin gibi gözü kara,yürekli civanmertler sayesinde kavuşacak bu millet! aynen böyle devam et...

devamını gör...
taha ün'ün milletvekilliği hayalleri kurmasına vesile olduğunu düşündüğüm kişilik.

o oluyorsa ben de birkaç gazeteci döver seneye de ben olurum diye düşünüyordur muhtemelen taha da.

hem o sosyal medyada ötekinden daha da etkili açıkçası.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar