ablası ile yatıp eniştesi ile uyanan genç kız

#haber 

bursa'da olan olay.

16 yaşındaki b.e. eniştesinin tacizine uğradı. geceleri ablasına kalmaya giden genç kız gece ablası ile yatağa girdi sabah kalktığında ise eniştesini yanında gördü. sabah ablası kalkıp işte gittikten sonra eniştesi gelip yanına yatmış. üstelik bu tek bir defa olmuyor.

bir defasında o çalışırken ablam ile onun yatağında yattım. sabah ablam işe gitmiş, farkında değilim. eniştem ise yatağa girdi. ablam ile yattım eniştem ile uyandım. şok oldum. olayı anneme ve ablama söylemek zorunda kaldım. eve üç kez güvenlik kamerası yerleştirdik. bir defasında eniştem gelip üzerimdeki yorganı açtı. bu sırada hareket edince kaçtı.

olay genç kızın ablasının evine gitmek istememesi ile ortaya çıktı. genç kız annesi ile tartışması sırasında olayı anlattı. anne ile abla eve gizli kamera yerleştirdiler ve eniştenin daha sonra yaptığı tacizleri kayıt altına aldılar. daha sonra olay mahkemeye taşındı ve enişte tutuklanarak cezaevine kondu.

fakat 35 yaşındaki enişte berk d. tabi ki suçsuz olduğunu iddia etti. baldızının yanına yatmasını ise farketmemişim diyerek savundu.

"baldızımı ben kardeşim gibi görüyordum. ben kendisine cinsel istismarda bulunmadım. kamera görüntüsünde ise gece gelince düşen yorganını kaldırıp üzerine örttüm. ayrıca yatak olayını söylüyor. ben işten gelince direkt yatağa girdim. onu fark etmedim. masumum beraatimi istiyorum"

haber
devamını gör...
"ablam ile yattım eniştem ile uyandım. şok oldum."

ne çok bkz. alır bu başlık. ne ağır uykuymuş arkadaş, hayret!!!
devamını gör...
körle yatınca şaşı kalkıldığını duymuştum ama böylesine ilk defa rastladım. kalıbına tüküreyim senin enişteymiş.
devamını gör...
bu tarz leş üçüncü sayfa haberlerine maruz kalmamak için haberleri izlemeyi bıraktım ama kurtulamadım.
bence toplumsal dejenerasyonumuzu, ahlaki sefaletimizi sürekli takip edip şahit olmak hem ünsiyet oluşturuyor hem örnek.
mehdi a.s. gelse de kurtulsak vallahi ben bıktım bunları görmekten.
devamını gör...
mahkemesi halen devam eden olay. şimdi de gizli görüntüleri piyasaya düşmüş. rezillik devam ediyor yani.
devamını gör...
bir de eniştesi ile yatıp ablası ile uyanabiliyor mu bir baksalardı ya kamera yerleştireceklerine.
ne saçma bir şet yahu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar