academia.edu

maile gelen "someone just searched for you on google" bildirimiyle insanı paranoyak eden site.
bir de seni hangi kelimelerle aradığını hangi ülkeden şehirden bağlandığını bildirerek akademik bilgi dışında magazine sürükleyen yanı baskın.*

devamını gör...
güzel bir açık kaynak, konudan konuya, bilgiden bilgiye hızlı bir akış sağlıyor. sadece hakemli makaleleri yayımlamak zorunda da değilsin. ders notlarını dahi düzenleyip atabilirsin. tek kötü özelliği hesabı yükseltelim diye kandırmaya çalışması.

someone seni sörç etti, yok kitabında sana mention çaktı, kimmiş o diyorsun premium hesaba geç ehehe yapıyor. bir de o kişi ben değilim isim soyisim benzerliğinden çalışkan bir arkadaş. mail hesabımız telefona senkronize bilmez misiniz bre gafiller.
devamını gör...
en sevmediğim huyu 9 ay önce aradığım makale türevlerini yeni yüklendi diye gözüme sokması. ben ararken aklın nerede? yeni dediğin şey yıl önce yüklenmiş.
devamını gör...
şu premium işini bize bir soksa da rahatlasa ne çok mutlu olurdu. zaten ben aradığım makaleleri öyle ya da böyle buluyorum. gene de bilim insanı taifesine tavsiye edilmesi yönünde kendime tavsiye kararı aldım, biline.
devamını gör...
özellikle sosyal bilimler için çok elzem olsa da, mühendislik için de mühim bir platform. ieee xplore, researchgate alternatifi olmasa da insanı içine soktu mu, a o ne yazmış, bu ne yazmış diye uyuyayazdığınız bir site.

kullanın, kullandırın...
devamını gör...
oldukça işlevsel bir ağ alanınızla alakalı pek çok veriye daha çabuk ulaşmak adına işinizi kolaylaştırır. özellikle yüksek yapmak gibi düşünceniz varsa kaçırmayın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar