adana hafızlık kursu hatıra fotoğrafı

bazılarını kızdıran fotoğraftır. ama sanane lan lgbt çocukları kullanınca tık yok biz çocuklarımızı nasıl yetiştireceğimize karar veremeyeceğiz öyle mi.tweet
devamını gör...
gözüm gönlüm açıldı ne kadar tatlılar yav maşallah. *

kem gözlerinizi ve sözlerinizi bu yavrulardan uzak tutun. nazar, elem, keder değmesin.
devamını gör...
rabbim yollarını açık etsin, ümmete ve ülkeye hayırlı birer evlat eylesin inşallah... o küçük ama kocaman yüreklerindeki Allah ve peygamber sevgisi hiç sönmesin, salya saça saça saldıran zevatın husumeti kendilerine hiç değmesin inşallah.
devamını gör...
islam'dan bi haber islam düşmanları sayesinde, tıvitır tamlaynımda görmeme sebebiyet veren güzelim fotoğraf. kininizle gebereceksiniz ayeti boşuna değildir. Allah nurunu tamamlayacaktır la kafirler. kasabildiğiniz kadar kasın tabi, sizinde göreviniz bu.
devamını gör...
fotoğrafta gördüğüm tek sıkıntı başlarında bir erkek olması. kadın bir öğretmen olsa daha iyi olurmuş. bilim ve teknik dallarında da eşit miktarda gelişmeleri sağlanmalı bu yavrucakların.
devamını gör...
henüz soyut-somut nedir bilmeyen 6 yaşındaki bebelerin türbana sokulduğu bir fotoğraf.

yiyorsa 12 yaşına kadar bekleyin, tüm dinleri ve mezhepleri eşit verin, felsefe dersini de koyun, bak bakalım türbanı seçecek mi.

"çocuklarımızı nasıl yetiştireceğiz", "ben senin çocuğuna karışmıyorum" demagojisini geç. o sarıklı eleman ve bunun gibilere fırsat versek tüm eğitim sistemini bu hale getirecekler ve başkasının cocuğunu da zorla o şekilde yetiştirecekler. suudi arabistan örneği ortada, iran örneği ortada. suudiler mesela, kadınlara henüz yeni yeni araba ehliyeti vermeye başladı. (ama neyseki bugün böyle bi dinci eğitim akpli statükonun bile çıkarına ters düştüyor. onun için bu gibi tipler muhatap alınmıyor.)

bu zihniyetin normal zihniyetlerle aynı ülkede barınması her iki taraf için de işkencedir. tarafımızı seçmemiz lazım, ya bu gibiler ya da rasyonel insanlar. ben tarafımı seçtim, düşman olana düşmanlık etmekten kaçınmayacağım.

daha da sert yazardım ama sonra siliyorsunuz. düşmana düşman diyemiyoruz.
devamını gör...
maşallah dediğim fotoğraftır, Allah subhânehû ve teâlâ sayılarını arttırsın. zahire göre verdiğim hüküm budur, lakin yavrularımız şirk ve bid'ât ehli cemaatlerin tarikatların mensubu olacaksa, tasavvuf şirkine bulaştırılacak bid'ât ehlinden olacaksa varsın hafız da olmasınlar.
devamını gör...
türkçe okutuyorlarsa sorun yok, en azından çocuklar güzel kitabımızı okuyup anlayabilirler,ama sanmıyorum ,büyük ihtimalle arapçadır. ve 5-6 yaşındaki dünyadan bihaber yavrular anlamadıkları bir dilde ,ne ezberlediklerini bilmeden ,ezberlemiş olmak için ezberliyorlardır.
devamını gör...
şimdi basit bir zihni fotoşop ile şu fotoğrafı alın ve kafanızda bu pembe üniformaları çıkartıp yerine kuzey kore askeri üniforması giydirin.yarınız burada "tek tipçilik" "gomünist zulmü" diye ağlıyor olurdunuz.

yahut bir yazar gelip çocuklara alternatif olarak" bilim okulu" önerisinde bulunduğunda "islama saldırı" "mağduruz" diye ağlamaya başlıyorsunuz.üstelik bu hareketle de "islam ile bilim aynı yerde durmaz" ı da peşinen otomatik olarak kabul etmiş oluyorsunuz.sonra bilim çağında anlayışınız çağdışı dendiğinde gene bağırmaya başlıyorsunuz.

yahut islam lgbt gibi bir yönelim mi?çocukların eşey bezleri arapça ezber yapmalarını mı söylüyor?islam ile lgbt'yi aynı cümle içinde kullanıp kıyas edince hangisine değer katmış oluyorsunuz?

bunca tutarsızlığın arasında bir de resmi getirip başlığı açıp "şu olsa tepki verirler" diye ahkam kesen de sizsiniz.bu mudur?gelip "bak beni şöyle provoke edin" deyip asist yapmak mıdır?

çocuklarınıza arapça ezber yaptırabilir,tek tip giydirebilir,istediğiniz kursa gönderebilirsiniz.ama fotoğrafı paylaşıp bunu kamuya açtığınız vakit tepki gösteren de alkışlayan da çıkar.

sizin çocuklarınıza ne yaptığınız beni hiç ilgilendirmez.yalnız bir çocuğu psikolojisini tahrip edecek şekilde sosyal izolasyona tabii tutmak,dini mezhepsel ideolojik zorlamalara tabii tutmak insanlık suçudur.cezai yaptırımı vardır.eğer bu tarz bir eylemi kamuoyuna açıyorsanız legalitesi ile ilgili yapılacak bütün sorgulamaları da peşinen kabul ediyorsunuz demektir.

kısacası zarar vermediğiniz müddetçe ne sizin çocuklarınız başkasını,ne başkasının çocukları sizi ilgilendirir.mesele de bu çocukların kim olduğu yahut neden hoşlandıkları değil zaten.sizin kavga çıkarma hevesiniz.e o kavga patlak verdiğinde bari net olun.insanlara olmayan suçlar isnat edip "islama saldırdılar" "yaşam tarzımıza müdahale ettiler" "mağduruz" demeyin.
devamını gör...
dini eğitim kursu hatırası için olağan. bale kursu olsa tütü giyerlerdi. ancak anlamanız gereken şey var. insanların çekince ile yaklaşmalarının tek bir sebebi var, ülkede yükselen radikal tarikatler. üstüne de ışid militanlarının tutuksuz yargılanmak için sürekli salınması tuhaflıkları yaşanıyor.
ben çocukların dini öğrenmesini çok önemsiyorum ancak mümkünse hiçbir tarikat liderinin hiçbir öğretisi kafasına sokulmamalı. 6 yaşındaki çocuk için Allah'ın tastamam indirdik dediği kuran-ı kerimden dualar öğrenmek ve dinin oturduğu temelleri genel olarak almak yeterlidir. bundan fazlası çocuğa fazla arkadaşlar kusura bakmayın. hele ki cemaat ve tarikarlerin tedrisatı 18-19 yaşlarından önce sakıncalı.
dünün kıymetli cemaati fetöyü düşünün. bugün 6 yaşındaki çocuğunuzu gönderir misiniz herhangi bir cemaat öğretisi verilen ortamına. sanmıyorum. e diğerleri de ayırt etme gücü zayıf temel dini bilgisi olmayan kanmaya müsait çocuğa aynı derecede zararlıdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar