yine bir onlar konuşur ak parti yapar haberi

http://www.samanyoluhaber.c...

milletvekili bürge ile beraberindekiler, akşam saatlerinde, sıraselviler'deki esnaf ziyaretine devam ederken, kapının önünde duran kuaför mustafa genç'in elini sıkmak istedi. genç, milletvekili bürge'nin isteğine olumsuz yanıt verdi. iddialara göre, bürge, yoluna devam ederken, yanındakiler, kuaför dükkanının bulunduğu binaya girerek milletvekilinin elini sıkmaması nedeniyle genç'le tartışmaya başladı. kısa süreli tartışmanın ardından, 3 kişi mustafa genç'e tekme tokat saldırdı. yüzüne ve boynuna aldığı darbeler sonucu hafif şekilde yaralanan genç, kendini dükkana attı.

haber linkinde video mevcuttur.

artık mafyalığa aleni başladılar.
devamını gör...
haber sitelerinde rastladığım ama inanmadığım haber. tamam akp şöyle böyle denilebilir ama bürge bunu gerçekten yapmışsa zeka ile ilgili sorunu olmalı. bırak akp yi hiçbir parti milletvekili hele hele seçim öncesi böyle bir şey yapmaz.
devamını gör...
görüntülerinde ses olmayan, sadece görüntü ve saldırıya maruz kalan şahsın ifadesine dayanarak akpliler mafya olmuş tezine varılmamasını düşündüğüm olay.
devamını gör...
görüntülerde linç edilenler toplatılıp sorgulandığında akpliler işin içine el attığı zaman ak koyunun kara koyunun belli olacağı olay... bekleyiniz.

aynısının akp'nin kalelerinden adapazarında yaşandığı ama şahsın sindirilmesi ve tehditler sonucu hiç bir şey yapamadığı olay, bunda öyle olmayıp patlamış... geçmiş olsun.


edit: adapazarındaki olay için olmamıştır diye bıtbıt etmeyin, linç edileni tanımıyorum ama bizzat linç eden adam ile akrabayım maalesef... linç edilenle değil... ve bu linçi, ardından gelen bastırma ve susturmayı çok harika, çok doğru birşey gibi anlatıyor oluşu cabası..
devamını gör...
linc edilmis vatandastir.
ulkede estirdikleri yaftaci, tekfirci ve kendinden olmayan ölsün mantigiyla siyaset yapma tarzi, sokakta bu sekilde vandalliga sebep olmaktadir.
adi gecen milletvekili huseyin bürge nin karanlik isleri yaninda adam dovdurmesi deve kulaktir.

somadaki tekme yi de unutmadik, bunu da yazdik bi kenara.


devamını gör...
buyurunuz
https://www.facebook.com/se...

bir de ekmeğiyle oynamaya kalkmak, işyerini kapattırma tehdidi...

ak partili arkadaşlar gelsinler, öz eleştiri yapsınlar, biz arsızlaştık desinler biz de susup en azından "kendilerini görmeye başladılar" diyelim.
eleştiinin dozajını kaldıramayıp atarlara, havalara girmekle olmuyor kardeşim, önce içinizdeki çürüğü temizleyin ki sizin de çürümeyeceğinizden emin olalım.
devamını gör...
karısının önünde kocasına dayak atan adamlardır. sorsan hepsi reisçi, hepsi 10 numara müslüman olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyorlar ( 9 numaralar zaten sorsan ). ama işte, liderlerine bile "reis" diyorlar, kabile zihniyeti oradan başlıyor...

bence akp'liler bu videoyu izleyince üsperip "oyy, annecim anneciiiimm! Allahım biz iyi ki akp'ye oy veriyoruz yoksa bu yiğitler bizi de döveceklermiş. yaşasııın" falan demişlerdir.

haydee, oylar akp'ye!

not: videodakilerin düzgün kesilmiş uzun sakalları, boğazlarına kadar ilikledikleri gömleklerini pantolonlarının içine sokuşuna falan da bakın. işte yobaz, vahşi bir akp'li olmak için bu gibi kamuflajları da iyi bilmeniz lazım ki diğer islamcıları kolayca kandırabilesiniz.
devamını gör...
acınması gereken varlıklardır.küfür dahi etse buna karşılık olarak bir adama onca kişinin fiziksel şiddet uygulaması kabul edilebilir bir şey değildir.yazık.siyasilerin üsluplarının sokağa yansıması ve güç zehirlenmesinin bir neticesi bu olay.özellikle de mağdur adamın dediği gibi küfür dahi edilmemişse...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar