adı koyulmamış ilişki

henüz yapım aşamasında olan ilişkidir. taraflar birbirini anlatma, ispat etme kaygısındadırlar, safça görünse de sahte bir dönemdir genelde.
devamını gör...
amerikan romantik komedilerinde bolca rastlanılan ilişki türüdür. ta ki sevgilinin kaybedilmesi ile değeri anlaşılır.
devamını gör...
(bkz: adını aşk koydum)

biz şimdi aşkıyor muyuz hayatım
o ne be :s

edit: ya hu ben adını demeden herkes adını ile başlayan çağrışımı yazmış bile ha-ha neyse iş bu tanım onlar görülmeden önce yazılmıştır.
devamını gör...
ev arkadaşımdan örnek vericek olursam: 3 ay boyunca konuşmak, görüşmek, ayda 3000 sms atmak ama iş 'siz sevgilimisiniz?' sorusuna gelince...'' - yok abi, ne çıkması sadece arkadaşız'' demek heralde.
devamını gör...
boş beleş iş. ilişki ne olm? insanlar birbirleriyle ancak çıkarları için ilişki kurar. bir nevi alış veriş. ilişkiymiş.. geçiniz..
devamını gör...
taraflardan birinin "ya daha iyisi çıkarsa" düşüncesiyle kısmetini kapatmamak için yaptığı eylem.

bekle canım bekle.
tren istasyonundan vapur az sonra geçecek. o arada sende uçağa binersin artık.
devamını gör...
her an her şey olabilir ilişkisi. aslında bu durumda pek ilişki de olmuyor. sadece takılmak gibi hafif modda ve serbest ilişki gibi bir şey.
devamını gör...
şu şarkıda anlatıldığı gibi sanki

ne böyle senle, ne de sensiz
yazık yaşanmıyor çaresiz
ne bir arada, ne de ayrı
olmak imkansız hiç sebepsiz

hep bir şeyler havada. bir şey var gibi de yok gibi de. iki taraf da serbest ama tam olarak free de sayılmazlar. tuhaf görünen ilişki türü.
devamını gör...
bazı eski türk boylarının ad verme geleneklerine göre; doğan çocuğun adı “adsız” olurdu. ancak üstün yetenek ya da bir savaşta yararlık göstermiş olanlar özel ad taşımak ayrıcalığı kazanabilirlerdi.
bu tür ilişkilerde de çiftler ad koymak için ilişkinin rüştünü ispat etmesini bekliyorlardır belki. ilk gün çıktığım, ikinci gün canını sıktığım ol densin istemiyorlardır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar