adil kullanım kotası uygulamasının kaldırılması

isabetli bir karar. şirketlerin saçma sapan bir uygulamasıydı zaten. en çok da ergenlerin de işine yaradı. bol bol knight online ve league of legends oynasınlar, film ve oyun indirsinler artık. benimkinin adil kullanım kotası 75 gb. hiçbir şekilde dolmuyor ama interneti çok aktif kullananlar var tabi.
devamını gör...
beni sevindirecek olay.

üye olduğum bir platform üzerinden (digitürkplay) ingiltere ligi, ispanya ligi, fransa ligi, brezilya ligi,rusya ligi, basketbol ligimiz, yurolig, nba, vimbıldın tenis turnuvası ve gerektiğinde tv kanalı izlediğim için ve özellikle son aylarda daha ayın ortası gelmeden bittiği için hızda kısıtlama oluyordu. gerçi 16 megabit'e kadar hız üyeliğim olmasına rağmen, alt yapı yetersizliğinden anca 4-5 megabit hız veriyorlardı genelde. bu kota aşımı yüzünden 3'e felan düşüyordu.

güzel oldu bu kota kaldırılması.

umarım başka uygulamalar ile yine müşteriye değirmen smaç yapmazlar.
devamını gör...
başka bir isimle yeniden ortaya çıkaracaklarını düşündüğüm uygulama.
bizde halkın yararına olan herhangi bir şey olamaz, göz boyama olur o kadar.
devamını gör...
bu sistem öyle b.... bir sistem ki, emin olun teröristlerin partileri gibi defalarca ismini değiştirirler yine getirirler bir limit. mesela kota değil limit olur, limit gider sınır olur, sınır gider sinir olur.
devamını gör...
daha önce alınan gece 2'den sabah 8'e kadar adil kullanım kotasını devre dışı bırakma kararının sonraki aşaması. 2019 itibariyle akn'yi tamamen kaldıracaklarını söylemişlerdi. kayıtsız, şartsız kaldırabilecekler mi yoksa bir kılıfa mı uyduracaklar, göreceğiz.
devamını gör...
akk kalktı mı gerçekten. eve internet bağlatacağız nereye sorsam akk paketleri sunuyorlar. illa komşudan wifi şifresi mi isteyelim yani bunu mu istiyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar