adil rami

olympique marseille takımında forma giyen, fas asıllı fransız savunma oyuncusu. 1985 doğumlu hem de. aramızda bir yaş farkı yok yani * fakat bu adam halihazırda, sizi bilmem ama benim 90'lı yıllarda içimi gıcıklayan bir hatun olan pamela anderson ile takılmaktadır. açık mert korkusuz, ulan adamla aynı zamanlarda aynı fantazileri yaşa, sırf para var diye sen ona git.. itiraz ediyorum lan, itiraz ediyorum.. evet insanların %95'i paraya tamah ediyorlar.. sen %5'lik kesimden olabilirsin, olabilir, gidip bana %95'lik için hümanistlik yapma.. sözüm meclisten dışarı ama çok da öteye olmamakla birlikte her insanın bir bedeli vardır.

gaza gelip boşuna yok benim için para 126. sırada.... laaan, 28 milyon doları hesabına yatırdık mı ruhunu bile satarsın..

mod arkadaşlar, nick ile altı çok uyumsuz oldu farkındayım ama sinir oldum haberi okuyunca ! sinirimi boşalttım, saygılar !
devamını gör...
fenerbahçe defansına abilik yapacak oyuncudur. roberto carlos etkisi yapmasını bekliyorum. sadık, murat ve abdülcebrail gibi oyuncuların gelişimine de büyük katkıları olacaktır. yalnız çok formda olan bazı oyuncuların tamamen yeri değişecek.
devamını gör...
alacaklarına karşılık sözleşmesi feshedilmiş böylece istanbul tatili sona ermiş fenerli futbolcu.

gitsin biraz da körfez ülkelerinde tatil yapsın.
devamını gör...
ulan 21.yuzyilda teknolojinin bu seviyesinde hala böyle kazık yiyebiliyorlar takımlar.sonra kongo milli takımı sağlık ekibiyle dalga geçiyorlar.
devamını gör...
ne ara fenerbahçe'ye geldi de, sözleşmesi feshedildi anlamadığım stoper. yahu puyol sadık ile ramos serdar aziz yok muydu fenerbahçe defansında. ben çok geride kalmışım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar