cumhurbaşkanı açıklaması.
"adını anmak istemiyorum, malatya'da mevcut üniversitenin öğrenci sayısı fazla. onu ikiye böleceğiz ve turgut özal üniversitesi'ni kuracağız."

olm sevsen de sevmesen de ismet inönü bu ülkenin siyasetçilerinden biriydi. aynen senin gibi.
bu ne lan? aga bu gidişle bunların ellerine bir topitop verip yaramazlık yapanı döverim diyeceğiz herhalde.

açıklama
devamını gör...
ben anayım bari üniversitemin ismini. inönü üniversitesi. dediği gibi büyük bir üniversitedir,hatta yanlış hatırlamıyorsam sahip olduğu alan olarak türkiyenin en büyük üniversitesiydi bir zamanlar.
devamını gör...
cumhurbaşkanımız isimlerinden bile korkar hale gelmiş.
devamını gör...
rize'de de adını anmak istemediğim bir üniversite var. oraya da ha bire bölüm açılıyor. en son eczacılık açmışlar.
devamını gör...
"mevcut üniversitenin adını anmak istemyorum. " *
devamını gör...
yakında bir kanun hükmünde kararname ile inönü savaşlarının ismi de degisir bence. ulan kemalistler osmanlıyı reddediyordu. bunlarda ilk 90 yılı.
devamını gör...
bir malatyalı olarak turgut özal'ı her zaman ismet'e tercih edeceğimden üniversite'nin yeni adını çok beğendim. magazinel yorumları yukarıdaki arkadaşlar yapmış zaten hayırlı olsun.
devamını gör...
üniversitenin ismine takılmıyorum, keşke açılacak olan üniversite rahmetli özal kadar donanımlı olsa. her yer üniversite doldu. rezidans yapar gibi üniversite binası yapıyoruz. yani güzel bir şey de, içi bilimsellik adına katma değer üretemedikten sonra işsiz mezun yetiştirecek o kadar.
devamını gör...
basligi gorunce aklim rizeye gitti.

universitenin ismi kadar kalitesiyle ugrassalar keske. universite okuyan istatistigi yuksek olsun diye daga bayira universite actilar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar